Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz lenne, ha ráírnék? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha ráírnék? Csak annyit, hogy "hogy vagy", aztán el is tűnnék...

Figyelt kérdés

Augusztus elején szakítottunk, miután kiderült, hogy megcsalt.

Volt utána pár rossz hét, amíg költözött. Szeptemberben megtudtam, hogy együtt van azzal, akivel megcsalt. Semmi baj.... Már amúgyis haldoklott a kapcsolatunk. Szeptember 1-én tök normálisan, tök kulturáltan elköszöntünk egymástól, letiltottuk egymást, zéró kontakt.


Eltelt kereken 3 hónap, tehát december elsején volt egy megkeresése felém, hogy én bizonyos profilból írogatok-e a párjának. Ez a veszekedés kicsit elfajult, de nem is vele vesztem össze igazán, hanem a csajjal. De ő nyilván a csajt védte. Tehát érdemlegesen semmit nem kommunikáltunk, csak nyilván megvédtem magam egy ilyen gyerekes helyzetben.


És most azóta eltelt másfél hónap... A szakítás óta 4.

És tegnap éjjel vele álmodtam. Elég érzelemdús volt, fel is zaklatott rendesen. És egész nap az motoszkál a fejemben, hogy megkeresem. De semmit nem akarok vele beszélni, csak 1 mondatot... Mert amúgy tudom, hogy semmi értelme.


"Hogy hogy vagy, minden rendben van veled? Csak eszembe jutottál, remélem minden okés."


Csak ennyi tényleg, se több, se kevesebb. Ez így mennyire gáz?


Én ha ilyen üzenetet kapnék az exemtől nem váltana ki semmilyen rossz reakciót. De az a decemberi összeveszés lehet, hogy hagyott benne nyomot és most nagyon utál.


Vagy az jutott még eszembe, hogy személyesen megpróbálok belebotlani. De ott sem akarok többet, csak egy mosoly szia-szia, hogy vagy-jól kösz és te? És utána megyünk tovább. De hihetetlenül hiányzik csak egy apró mondat, amíg tudom hogy beszélünk egymással...


Vagy várjak még vele, ilyenkor még gáz? Vagy ti mit gondoltok erről?


jan. 10. 16:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ne alázd meg magad azzal, hogy még ezek után is epekedsz. Töröd az elérhetőségeit, hogy ne ess kísértésbe.
jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég gáz, igen. Se most, se később ne írj rá.
jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Most ennek mi értelme? Semmi.
jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, dehogy, értelmetlen és baromi ciki! De én valamit nem értek. A csajnak tényleg te írogattál?
jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Fogd fel hogy nem szeret sehogyan sem.. semmit nem valtasz ki belole max letilt minden honnan mert zaklatod.
jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire gáz? Nagyon.
jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Helyedben messziről elkerülném, mert így sose leszel túl rajta.
jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
NE írj rá. Simán lehet, hogy ghostol, ami aztán még jobban fájna. Velem is hasonló történt, exemmel szakítottam december elején (megcsalás miatt), majd karácsonykor rámírt egy tök érzelgős üzenettel, ilyeneket mondott, hogy folyton rám gondol azóta is, és mennyire hiányzom neki blablabla. Majd ezen felbátorodva írtam neki szilveszter előtt, egy nagyon egyszerű kérdést tettem fel neki, és meg se nyitotta az üzenetem napokig.. fogtam magam és letiltottam, felőlem soha többet nem fog hallani, az hótziher. Bármit csinálhatsz, de ne írj rá!
jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Ne írj neki, ennyit se
jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Megcsalt,már van neki új párja. Mégis mi a fenét akarsz tőle? Magadat alaznad csak, semmiképpen ne írj rá.
jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!