Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek így kell lennie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, ( ez volt az első komoly kapcsolatom) nemrég szakítottam a párommal, az ok az röviden az volt hogy hazudott sok mindenben, hamis rohamokkal akart maga mellett tartani, ha felhoztam neki hogy szakítok, akkor mindjárt rohama lett. És egyéb mások, ráadásúl mindig bizonytalanságot éreztem. mégis én a személyisége miatt szerettem, de mikor megtudtam a sok hazugságot szakítottam vele. De most pedig azt érzem hogy egyedűl vagyok, és hogy mást nem fogok találni, félek hogy nem találok olyat aki elfogad olyannak amilyen vagyok,aki hűséges és őszínte.és azt érzem hogy egy nagy űr van bennem, magányos lettem,hiányoznak a beszélgetések, ez a szakítással együtt jár? El fog ez egyszer múlni?
jan. 11. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szakítás ezzel jár. Ha belegondolsz akkor sok időt töltünk azzal az emberrel akivel együtt vagyunk és hogyha a kapcsolatnak vége, akkor hirtelen egy csomó időnk felszabadul és ezért leszünk hírtelen olyan magányosak. Erre csak az a megoldás, hogy foglald le magad és próbáld betölteni azt az űrt ami keletkezett benned. Idővel el fog múlni.


A szakítást pedig nagyon jól tetted, hogy meglépted. Nem szabad olyannal együtt lenni aki hazudozik és megjátszik dolgokat (rohamokat vagy épp fenyegetőzik) csak azért, hogy éppen ne legyen szakítás.


Nem gondolnám, hogy 20 évesen ne lenne esélyed bárki mást találni mert nagyon fiatal vagy még és lényegében csak most kezdődik/kezdődött a felnőtt életed.

jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális és majd elmúlik.
jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
. Köszönöm a válaszokat. !
jan. 11. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szentszűzmárja...


20 éves vagy csak, mázlid van.


Túlzottan beleélted magad és valószínűleg a jövőtöket tervezted...családi ház..virágos kert, 2 kutyus, majd 1 fiú lány, és egy finom Douwe egberts omnia minden reggel a teraszon álmaid szerelmével...


Hát ő nem az.


Lehet, hogy még pár randin, pár rövidebb kapcsolatod is lesz míg a megfelelőt megtalálod.


De ne csüggedj soha, előbb utóbb csak sikerül.

jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!