Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy toxikus párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy toxikus párkapcsolatnak mindig ilyen a vége? Mit tegyek ha tovább akar zaklatni?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy nagyon toxikus párkapcsolatban, és úgy döntöttem végleg megszakítom vele a kapcsolatot. Nagyon sokat bántott érzelmileg a párom, meg az anyja. Folyamatosan gyomroztak, szidtak, az esküvőt az a nőszemély akarta megszervezni ami egyáltalán nem tetszett de az exem sosem állt ki értem. Mindig az anyját pártolta és ő is jó sokszor leszólt a külsőm miatt. Neki nem volt elég az hogy 50 kiló vagyok, szerinte vékonyabb és szebb kellett volna legyek. Ne sminkeljek, mégis szép baba popsi sima arcom legyen, legyen nagyobb mellem meg ilyenek. Mindha a testemnek meg tudtam volna mondani, hogy a zsír ne a hasamra menjen hanem a mellemre. Meg, hogy parancs szóra a göndör hajam egyenesedjen ki.


Hamarabb ki akartam lépni ebből a kapcsolatból de nem hagyták. Mindig kihasznált és zsarolt az anyjával karöltve. Még azzal is megfenyegetett az anyja, hogy ha kimondom a véleményem és bele szólok az esküvő szervezésébe kezet fog emelni rám... Ez volt az utolsó alkalom, hogy találkoztam azzal a nővel. Utánna nem mentem hozzájuk többet, viszont a szomszédba kellett volna éljek házasság után.


Sajnos nem vagyok valami erős fizikumú nő, alig vagyok 156 centi magas, nyílván egész könnyen elbántak volna velem...


Ezek a dolgok miatt is döntöttem úgy hogy telefonon szakítok a "vőlegényemmel" ő pedig nem meglepő módon elmondott az anyja társaságában mindennek. Anyuci pici fia, a szoknyája alatt bújkált egész kapcsolat alatt, mindig azt ugatta amit a szájába rágott. Nem is akartam az esküvőt először de addig húztak míg bele mentem, mert mindennek ellenére borzalmasan szerettem... Tudom, hogy nem kellett volna... De mostmár soha többé nem akarom látni a pofáját.

Viszont borzalmasa fáj, hogy sokáig azt hittem, hogy megváltozik ha mindent megteszek neki amit akar és jó kislány leszek.

Kezdve az ágyban mindig, minden alkalommal megtettem azt amit kért. Ő volt nekem az első és olyan "élményt" hagyott bennem, hogy többet sosem akarok lefeküdni senkivel.


Bár nem csak szexuálisan kerülöm

a férfiakat hanem a mindennapi életben is...

Két főnököm van és a főnökasszony minden alkalommal kell figyelmeztessen hogyha találkozok a férfi főnökömmel mert görcsbe rándul a hasam ha közelembe van a pasi pedig nagyon rendes és sosem tekintett rám úgy...


Bár ez a probléma nem most kezdődött hanem gyerekkoromban. Egy zaklatás miatt, ezért nyilvánvalóan rá tette a bélyegét arra, hogy a férfiakkal szemben mindig is volt egy előítéletem, de ezt sokáig elnyomtam. De a kapcsolatunk után nagyon előtört belőlem...



Nem igazán beszéltem a szüleimnek erről. Csak egyedül neki mondtam el ezt, persze telibe szarta a dolgot...

Mikor mondtam hogy a szexet nem élvezem és nekem ez így nincsen rendben, meg több előjátékot igényelnék, és ezek mellett borzalamsa szorongok az közben a vállasza annyi volt, hogy őt nem érdekli, őt nem zavarja az, hogy én nem élvezem. Mikor ezt kimondta, döntöttem úgy, hogy mindent bele adok az össze sértegetésébe és a nárcisztikus anyja kioktatásába ami hosszú napokig tartó gyötrődés követett.


Végül megszabadultam a több évig tartó kínoktól és lelki bántalmazástól... De ki tudja meddig...


Rettegek attól hogy folytassák a zaklatásomat és mikor kipuffogják magukat akkor újra vissza akarja sírni magát az exem. Egyszer már megtörtént hogy vissza kényszerítettek ebbe a körforgásban... Ahogy telik az idő egyre jobban görcsölök ettől és egyáltalán nem javul a kapcsolatom a férfiakkal főleg azért mert azóta vásárlás közben is zaklatott egy férfi és a busszmegállóban is hasonlóan jártam. Ezek után minden férfit egy potenciális zaklatónak tekintek pedig tudatosan mondom magamnak, hogy nem minden férfi ilyen és annyi cuki fiú van aki ugyan úgy keresi a neki megfelelő partnert, de nekem már nem lenne gyomrom bele menni egy párkapcsolatba... És hiába telt el több hónap egyre rosszabbul kezelem a velem egykorú és nálam idősebb férfiakat.

Ez mellett nagyon nincs lehetőségem pszichológust fizetni, gondoltam rá de most továbbképzésre gyűjtök, hogy jobb munka helyem legyen.


Ti mit tennétek a helyembe? Hogyan győzzem le ezt a gyomorgörcsöt az ellenkező nemmel szemben? Mit tegyek hogyha ezek a beteg toxikus emberek felkeresnek?



jan. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fordulj szakemberhez. Nehéz ezt nem közvetlen módon megbeszélni. Nem tom mi lenne ha én ilyet éreznék a másik nemmel szemben.
jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég keményen lerombolták az önbecsülésed, odaverek a személyiségednek. Sokkal korábban kellett volna ebből kilépned! Olyan szinten amiből csak szakember fog tudni kirángatni.
jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Rettegek attól hogy folytassák a zaklatásomat és mikor kipuffogják magukat akkor újra vissza akarja sírni magát az exem. Egyszer már megtörtént hogy vissza kényszerítettek ebbe a körforgásban"


Nhem!!!!! 😂Nem kényszeritett vissza senki semmibe! Te vagy annyira hü..... pardon: TE!!! TE egyedül értékeled magadat annyora alul, hogy képes vagy egy ilyen szarkupacot szeretni, meg visszamenni! 👏👏👏


Szakember!!!

jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!