Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert hianyzik meg mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hianyzik meg mindig az exem?

Figyelt kérdés
5 honapja van vege egy egy eves kapcsolatnak... Vegig tudtam hogy nem o életem szerelme, jo volt a kemia koztunk meg tudott nagyon rendes lenni velem. De egy link ember volt semmi akaraterovel,emellett voltak hangulatingadozasai amik mindig is aggasztottak. Ennek ellenere meg mindig neha eszembe jut es hianyzik... Nem is arra varok hogy most visszajojjon mert ezek utan mar nem lenne melto, de az a regi idoszak hianyzik amikor az életem resze volt...24L
jan. 11. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit unatkozhatsz. Magánéleted mennyire mozgalmas?
jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semennyire :D azota nincs senki, nehez jot talalni es most nincs erom ra
jan. 11. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha ő jó lett volna :D Neked maga az hiányzik, hogy valakid legyen
jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján nem az exed, hanem az érzés hiányzik számodra, hogy van valaki melletted vagy szimplán csak van kihez kötődni és úgymond nem vagy egyedül a világban.
jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez nem igy van... Mert randiztam egy sraccal azota de nem volt meg a vonzalom reszemrol
jan. 11. 23:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd nem ezt gondolod, ha olyannal randizol akivel megvan a vonzalom. :DD
jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, magányos vagy, és ilyenkor még a rosszabb kapcsolatok is felértékelődnek.
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amit szerettél az exedben és mik azok a dolgok amiket nem?
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vonzalom nyilván kell, nem akárkire gondoltunk, de azthittem ez egyértelmű.
jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1 sráccal randiztál 6 hónap alatt? Én 2 lánnyal csókolóztam az elmúlt két hétben és nem volt kémia. Ilyen kevéssel nehéz lesz találnod
jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!