Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legutóbbi szakításod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legutóbbi szakításod oka?

Figyelt kérdés
jan. 12. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A csaj egyszerűen... nem akart részt vneni a kapcsolatban.

Amikor összejöttünk láthatóan akarta, ő is élvezte, dee igazából egyrészt én sem voltam túl kreatív programok terén meg int utób bkiderült az exe nyomasztotta. Nem mintha kedvelte volna a csávót, de emberünk ügyesen kavarta a szart. Ez olyan szinten meglátszott, hgoy amikor elutaztunk és sokáig nem érte utol a csávó, akkor érezhetően javult a kapcsolat, de ahogy hazaértünk visszaromlott.

Szar volt, meg is szenvedtem a dolgot, de jobb ez így, nem állt készen a kapcsolatra lényegében.

jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, az elejétől a végéig az exnőjét k.úrta akibe még mindig szerelmes volt. Egy üzeneten bukott le.
jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart csalni, végül nem tette meg, mert hamarabb lebukott, minthogy eljutott volna a megcsalásig. Rögtön kuka, aztán mehetett amerre látott. Persze utána jött a siránkozás, meg a szánom-bánom, de hát késő bánat kisapám, legközelebb majd okosabb leszel.
jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol problémák miatt szakítottam.
jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szélhámos az illető, egyszerre több nője volt/van.
jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már több éve együtt voltunk, mikor pár napig betegséget színlelt és a szüleinél volt "emiatt". Mint utólag kiderült, az egész kamu volt, időközben készítette elő a terepet a következő barátjának és amikor már eljutottak odáig, hogy belelógatta csávókám és gondolom jó pasialapanyagnak bizonyult, akkor dobva lettem bármiféle indoklás nélkül. Még jó, hogy volt egy közös barátunk, akitől értesültem eme nemes tettéről. :)
jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Toxikus volt, folyamat kritizálta a testem, nem feleltem meg neki, csomó dolga zavart, ami később derült ki. Kiléptem belőle
jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjem más csajt fűzögetett, miközben otthon voltam a 3 hónapos babánkkal. Azt hittem egy botlás, de amikor pár hónapra rá masszíval csalt, az már nem botlás. És mégmielőtt nekemugrik valaki, nem helyeztem egyáltalán a gyereket magam és a házasság elé.
jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erőszak...
jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellt engem, nemcsak a családja előtt, hanem még teljesen idegenek előtt is és egyúttal Ő szeret, de csak mint embert. Természetesen jól kihasznált.
jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!