Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak, ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, ha együtt élünk?

Figyelt kérdés

Azt tudom, mit mondok neki… csak azt nem mikor kéne, milyen helyzetben. Szeretem még, de nincs más választásom.

Én vagyok a nő. Milyen szituációt választanátok?


jan. 12. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretem még, de nincs más választásom."


Ok

jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én élek nála.
jan. 12. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért fontos ebből a szempontból, hoyg együtt éltek? Utána lenne hova menned?
jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy nincs más választásod? Úgy, hogy még szereted?
jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Alkoholizmus, sokaig turtem de rajottem hogy sosem fog leszokni

Nem tehetem tonkre az eletem.

Igen van hova mennem. Azert fontos, mert nem tudom, mikor pakoljak ossze, pl mielott elmondom, vagy utana, hivjam el setalni, a lakason mondjam el, vagy hogy legyen.

jan. 12. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Hívd el sétálni. Ha alkoholista és magasan laktok, akkor sajnos van egy nagy veszélye ennek... sajnos nem vicc, hallottam ilyenről.
jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben én kivennék egy nap szabit, de reggel ugyanúgy elindulnék dolgozni. Visszamennék, amikor már a pasi is elment otthonról, összepakolnék, elvinném a cuccaimat, majd délután közölném, hogy itt a kulcs, elcuccoltam.
jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Azért ugye nem váratlanul akarod bejelenteni? Tehát felkészítetted már, hogy ha minden marad, akkor te mész? Gondolok itt egy előre megbeszélt fix határidőre. Mert akkor legalább nem éri váratlanul ha bejelented. Különben ittasan tényleg ki tudja mit hoz ki belőle.
jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 jó tanácsot adott.
jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amint van hová menned, leülteted, tárgyilagosan! elmondod, mi a helyzet, és elmész.


Ha könyörög, ha sír, ha ígérget, akkor is, mert ez csak a pánik, de nem fog megváltozni.

Ha félsz, hogy megüt, bántalmaz, akkor ELŐBB elmész, amikro nincs otthon és hagysz-írsz egy üzenetet.


8-as életében nem élt bántalmazó kapcsolatban, ez is látszik :D

jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!