Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok tanácsot adni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni ebben az ügyben?( A sztori lent lesz.)

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok (nemrég töltöttem), aki együtt volt egy 18 éves lánnyal.

A kapcsolatunk nem indult rosszul, boldog volt, jól elvoltunk stb, viszont én egy 4,5 év hosszú szakításból jöttem ki, 2 hónap telt el az azelőtti kapcsolatom után, mire elkezdtem járni előző exemmel. Egyetemre jártam, ő még gimis volt.


Viszont közben rádöbbentem, hogy én még nem vagyok túl az előző kapcsolaton, sok mindenre rájöttem az életemmel kapcsolatban is és depressziós lettem, emiatt voltak rossz időszakok, mert a depresszióm, bulikkal, alkohollal és fűvel próbáltam orvosolni. Nyilván ezt rosszul tettem, mert egyre inkább szorongó is lettem. Nyáron szakítottunk, én elutaztam külföldre dolgozni, viszont még az út előtt csókolóztam egy másik lánnyal, ami kiderült.


Emiatt jutottunk el a szakításhoz, ő szakított velem, amit összességében nem is bánok, mert nekem az életemben nem felelt meg nagyon sok minden, viszont neki az egésszel csak ártottam.


Ettől függetlenül elkezdtem ezzel foglalkozni étrendet, életmódot stb váltottam és már jobban érzem magam, meg mellette terápiára is járok.

De tudom azt, hogy volt, amit nagyon sokszor mondott nekem, hogy szeressem magam, mellette sokszor tanácsolt hasznos és jó dolgokat, de akkor még nem tudtam, még azokat sem megtenni.


Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy mivel hálás vagyok ezért neki, és ezek a dolgok nagyon kellettek nekem ahhoz, hogy rászánjam magam ezekre a változtatásokra, megírhatom-e neki, hogy hálás vagyok vagy van-e még valami értelme vagy ezt már hagyjam annyiban, és őt is hagyjam nyugton?



#szakítás #Hála kifejezése
jan. 12. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam annyiban, ne írjak már neki
Megírhatom, nincs ezzel semmi probléma
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt. Ne zaklasd fel.
jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi a válaszokat, várok még egy kicsit, de valószínű, hogy ez a helyes döntés.
jan. 13. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen kérdésre itt nem fogsz választ kapni, mert túl normális. Itt csak provokatív, barom kérdésekre válaszolnak.
jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De itt is betudnának szólni, hogy mekkora pöcs vagyok, hogy ilyen eszembe jutna. XD

De egyébként ebben igazad van, a legtöbb esetben feszültséget levezetni járnak ide az emberek, meg érzékeltetni, hogy ők mennyivel jobbak, mellette hibátlanok.

jan. 13. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Áh, most egy másik, teljesen értelmetlen kérdésnél megy az "eszmecsere"😆
jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!