Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az idő tényleg segíthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő tényleg segíthet legyőzni egy ilyen szakítást ?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de leírom…tavaly ilyenkor megismertem egy nálam 9 évvel fiatalabb sràcot én most leszek 33..tudom tudom nagyon fiatal nem kell megkövezni érte…a kor ellenere összejöttem vele mert nagyon akarta velem..októberben szakitott velem mert neki már elmúlt a rózsaszín köd és élni akar és mégis sok neki a kor..oké..nagyon fàjt…elfogadtam…rá pár hétre újra megkeresett beszélgettünk sokat írta hogy nem lehetetlen ez újra stb én hülye elhittem beleéltem magam mert a kor ellenére én tényleg szerettem aztán utána mégis kioffolt írta neharagudjak boldoggá tettem az évét nem így tervezte ez volt újévkor most már egy új lány van neki…egyszerűen én mert szerettem nagyon rosszul érzem magam emiatt ràadásul egy munkahelyen dolgozunk szoktam is látni es egyszerűen nem bírom elfelejteni…tudom hülye vagyok

Elôtte 5 évig voltam szingli talán azért is rossz hogy újra ide lyukadtam ki


jan. 14. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Ezeket már az elején ki lehet szűrni aki Milf nak néz. Az elso cseteknél is érzékeltetik higy idos nyanyának néz de d.gni jovan az is.
jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Es hogy ne hidd magadnak öregnek az en sztorim:

23 évesen a haverokkal olyan buliban voltunk ahol 17-20 évesek is megjelentek saccra, pedig nem tinidiszko volt..

Volt egy magas kb 190 es helyes srac mögém jött táncoltunk, beszéltünk nevettünk, aztan mikor mondtam en 23 vagyok, elkezdett nevetni, azonnal elhuzott a haverjaihoz es mutogatott nekik engem röhögve hogy nézzétek az 23 éves öreglány. kivel tancolt ő uristen. hihihi.

Ez forditva is igy megy amugy.

jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Privre A tizenéveseknek a huszonévesek gyakran tenyleg öregnek számitanak.(tiszt a kiv-nek)


Amikor en érettsegiztem es a banketten vagy tanár-diák összejövetelen megjelent vmi korabban a sulinkban tanuló huszonéves csaj en is ugy néztem rá mint borju az uj kapura. Hogy jé egy "öreg" is itt van. De fura annyira azert nem is latszik rajta a kor, elvégre nem ősz. Es bámultam.🤣

jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze segít az idő de újabb 5 év? sry de akkor már 38 leszel tényleg milf...


ha akarsz vkit akkor most kell cselekedni nem várni.


ja és én a helyedben lehet keresnék más munkát mert amikor nem lesz csaja újra be fog próbálkozni. tarsd a távolságot

29F

jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a távolság és az idő segít. Távolság: Ne beszélj vele, ne nézegesd a képeit, közösségi oldalait, ne olvasd vissza a régi beszélgetéseket, ha van közös ismerős kérd meg, hogy ne besézljen róla mert nem akarod tudni hogy mi van vele.


Az idő meg csak megy, azt csak hagyni kell.

jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!