Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítana veled a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítana veled a barátnőd elengednéd a dolgot vagy nem hagynád elmenni és küzdenél érte?

Figyelt kérdés
jan. 14. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám. Lenne rá oka, elfogadnám a döntését.
jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Küzdeni?


Hagynám elmenni, egy döntést hozott, neki megvolt rá az oka. Nem marasztalok senkit ha nem akar magától maradni.


Az olyan lenne mintha kétségbeesnék, és félnék h örökre egyedül maradok, az már kihasználása lenne a másiknak.

jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha ő nem akarja már, akkor felesleges is erőltetni.

Küzdeni addig kell, amíg együtt vagyunk.

jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

küzdöttem hiba volt, több pasit ki golyóztam az utolsónál már hagytam nem szóltam semmit tudtam milyen irányba mennek a dolgok, vége is lett.


nem szabad küzdeni senkiért, van aki ezt tudja magától és vannak a hozzám hasonló bolondok akik meg küzdenek. most már én se küzdők senkiért.

jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondaná, hogy nem szeret, másra vágyik, szakítani szeretne elengedném.

Ha csak ki ki kacsintana esetleg megcsalna, de közbe mellettem lenne, megoldást keresnék, és küzdenék érte, a problémát meg probálnám megoldani

jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebben a szituban azt mondta hogy akar is engem meg nem is. Szeret, de szeretne az eszére hallgatni. Komoly gond amúgy sosem volt a kapcsolatban, inkább sokat csalódott és egyből a megérzéseire hallgatott ezért szakított velem
jan. 14. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha őszinte, megindokolja miért akar szakítani és jogosnak tartom, akkor elengedem békességben, barátságban. Ha nem mond egy szót se csak közli hogy szakít, akkor én is azzal a lendülettel rúgom ki a fenébe.

Ha olyan dolog miatt akar szakítani ami menthető, akkor megpróbálom rábeszélni, hogy változtassunk és még egy próbát megér.

jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hagynád elmenni? Bocs, ezt mégis hogy gondoltad? Hogy "küzdesz érte" címén még zaklatod pár héten át, meg leveleket írogatsz, stb.


Mert az én esetemben a legvégén a rendőrségen landolt a nagyon hősszerelmes exem, akinek az a szó, hogy NEM, semmit sem mondott.


Szakítottam vele, erre írogatott, hívogatott, beszéljük meg - mit?! Nem szeretlek, nincs mit megbeszélni -, rózsát küldött, eljött a m.helyemre...


Aztán egy hónap után besokalltam és szépen elmondtam a rendőröknek, hogy ezvan.

Külföldön élünk, két nap múlva behívták - érdekes, utána rögtön leszállt rólam.

jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért itt tudni kellene a szakítás valódi okát. Illetve mi ez a megérzés? Igaza van. Vagy tênyleg téved? Betudja-e látni ha egy nagy horderejű dologban tévedett? Te tudod-e ezt hosszú távon és valóban tolerálni? Melyik félnêl milyen gondok voltak, amit lehet hogy a másik észre sem vett? Ezek megbeszélhetőek-e, megoldhatóak-e? És egy csomó ilyen jellegű kérdés van.
jan. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!