Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha szakítás után várom hogy keressen az exem?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, ugyanis az eszemre hallgattam a szívem helyett. Sokat gondolok rá minden nap, tudom hogy ez a jó hogy nem keres. Nem is akarok békülni mert tudom hogy idővel ez a legjobb döntés, de mégis nézegetem mikor elérhető vagy ilyenek. Más is érzett így szakítás után?
jan. 14. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel csak az egódat növelnéd, csak biztos akarsz lenni abban, hogy te vagy valaki te többet érsz mert utánad sirdogál az exed...
jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam normális. De remélem, hogy az átlag nem szenved úgy mint te meg én.


Ő dobott ki én vagyok a férfi. Direkt nem nyomozok utána így sokkal könnyebb neked is ezt javaslom.


Amúgy mért mentetek szét?

jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Okod volt a szakításra. Még gondolsz rá. Időbe telik, míg végleg elengeded.
jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kitana. ***** válasza:
100%
Normális, majd elmúlik.
jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem általaban a szakitasaim olyanok hogy nem elvágva van vége mintha meghalt volna a másik, néha össze is járunk es elkopik fokozatosan, fokozatosan épul le az egesz és nem sokkszeruen hogy egyik nap még ölelted masnap pedig megszünt mintha soha nem is lett volna.
jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5 az első párom nekem is úgy volt. Utána az előző és ez is ilyen megszűnt létezni dolog. De egyébként azt tapasztaltam hogy hosszútávon ez kedvezőbb hiába szenvedek most
jan. 14. 12:26
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mikor sirtam* hogy vége(ez volt ésszerű), olyan jol esett hogy felhivott es mindta hogy szeretlek. Neki se volt konnyu. Masikkal mikor szakitottam kimentem kulfoldre es ott atvert egy pasi es akkor is exem vigasztalt es sorstarsam is volt.

Szakitassal a szerelem szeretet vagy kemia vagy egymás embernek vétele még nem szunik meg egyből mintha elvágnák. Ezek a dolgok szepen lassan es fájdakommal múlnak el, abban a fájdalomban nekem meg rengeteget jelent az, ha a másik támasz.

jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális egy ideig hiszen nem vagy túl rajta, ne nézegesd inkább foglald le magad, sírj ha jólesik és idővel elmúlik az érzés. Kitartást!
jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7. érzelmi tampon pali
jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy űrt hagy maga után. Ilyenkor szinte csak a szép emlékek jönnek elő, ez okozza a hiányát.
jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!