Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményed arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról ha nincs 2 hete hogy szakítottam az exemmel máris újra kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az ilyesmit feldolgozni, ennyire egy fereggel voltam együtt.
jan. 15. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Lezárom és kész.
jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg ott volt már neki akkor is, mikor még együtt voltatok.
jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk tanulhatnál az esetből és így legközelebb már nem jössz össze egy olyan emberrel, mint ő. Csak megjegyezted, mivel vett le a lábadról, legközelebb erre mutass immunitást.
jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Undorító fel vagyok háborodva
jan. 15. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél, nem érdemes. Vannak olyan emberek akik kapcsolatról kapcsolatra vándorolnak vagy épp úgy akarnak továbblépni, hogy szereznek egy pótlékot. Olyan lehetőség is van, hogy már korábban is kapcsolatban voltak, csak még nem lépett ki abból amibe volt, így titkolták.


Elhiszem, hogy fáj és rosszul esik, de nem lesz jobb, ha hergeled magad rajta.

jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ki szakítzott és miért?
jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én szakítottam és pont amiatt mert osszejart ezzel a lánnyal nagyon sokat, de mindig azzal mentegetőzött hogy ez nem megcsalás mert nem feküdtek le meg én is ott voltam
jan. 15. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Hja, férfiként ezt sokszor megtapasztaljuk. Amikor a csaj előbb leszervezi a következő kapcsolatot, már megvan az új faszika, meg a lakás, ahova odacuccolhat, és csak utána szakít. Ezek szerint férfiak is "liánoznak", ez szomorú.
jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi közöd hozzá? Már nem a párod, azt csinál, amit akar.
jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor igazándiból már bőven a szakítás előtt kialakult köztük valami. Igazándiból csak az a gázos tehát, hogy exed ezt nem merte maga meglépni, és neked kellett szakítanod. Inkább így, mint a hátad mögött. Jó döntés volt a szakítás.


Sajnálom, hogy így alakult. Tovább kell lépned sajnos. Ne ragadj le az exed életével.

jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!