Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm elhagyott azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elhagyott azzal az indokkal hogy nem tudott megvàltoztatni így elmúltak az érzései. De akkor miért jött velem össze? Most meg nekem fáj.

Figyelt kérdés

Én semmi zsákbamacskát nem árultam, tudta hogy nem vagyok gazdag, hogy gyári melós vagyok, hogy most otthon élek de szívesen összeköltözök vele bármikor. És azt is elmondtam neki, hogy elégedett vagyok az életemmel így.

És amikor elmúlt a rózsaszín köd elkezdett piszkálódni, hogy tanuljak nyelvet menjek külföldre sok pénzt keresni, hogy legyen 3 szobás lakásunk, legyen BMW-m vagy Alfa Rómeóm, menjünk Dubaiba szilveszterezni és hasonló elvárások.

Tegnap még közölte hogy akkor végeztünk elmúltak az érzései mert láthatóan én nem akarok megváltozni


jan. 27. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Jobban is jártál, hidd el.
jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
képbe jött neki vki aki ezeket tudja nyújtani én is hasonlóan jártam
jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is örülj, hogy vége. Ő téged igazán soha nem szeretett, inkább maga a szerelembe volt az, vagy csak múló fellángolás voltál.
jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jobban jártál, mert aki megakar változtatni, az nem magadért szeret, hanem ő azt a "képet" szereti, amivé ő akar "varázsolni" téged magának.

Felszínes ember, kész.

Ráadásul az is közrejátszhat, hogy a barátnői beszélték tele a fejét, vagy olyan pasi jött be a képbe, akinek megtetszett az életvitele, és hozzá képest te sehol nem vagy stb. stb. stb.

Ne fájjon ez neked. Az ilyen lány nem sokat ér, hisz egy jó autóval vagy pénzzel kilehet váltani, ergo elég olcsó (ahhoz képest, hogy az emberi élet felbecsülhetetlen).

jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jó a biciklid! – indokolta meg egy fiú a szakítást elhagyott szerelmének. Az okok más esetekben is ritkán reálisabbak."


Ezzel semmit se tudsz kezdeni, kb. mindegy is, hogy tényleg ez volt az ok vagy épp valami más. Ha vágysz rá/ egy másik pénzéhes r.bancra akkor keresel új állást, ha nem akkor meg megmaradsz ott ahol vagy és keresel olyan csajt aki megelégszik egy átlagos életszínvonallal.

jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy haszonleső ribi. Örülj, hogy megszabadultál tőle, semmi nem lett volna elég neki.

N

jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenek ezek a ribik..
jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Rothadjon meg ott ahol van..
jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem téged szeretett csak egy "álomképet" amit elképzelt magának (ez tört össze a valóság miatt) és a "reményeit" hogy lehetne melletted egy jobb élete, de az ilyen csak eszközként tekint rád és használni akar. Aki szeret, az téged szeret, nincsen tele elvárásokkal, sőt akkor is melletted van amikor összeomlani látszik az életed. Az igazi szeretet meghatároz egyfajta önzetlenséget, másikra odafigyelést, áldozni tudást. Háttérbe szorítja önmagát, hogy ne csak róla szóljon minden, sokkal inkább a másikról és mindkettőjükről.


[link]

jan. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretett soha, az elejétől fogva meg akart változtatni, azt hitte, hogy meg fogsz miatta.
jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!