Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sorstársaim, akik szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorstársaim, akik szakításon vannak túl a közelmúltban, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mivel foglaljátok el magatokat, elterelitek a figyelmeteket?
jan. 27. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
munka és sorozatok minden mennyiségben
jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hianyzik
jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Edzek, tanulok.
jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobban érzem magam. Férjem hazudozott, átvert (vagyis próbált), csalt. Igyekszem lekötni magam a kisbabánkkal, a jövőm tervezésével, el szeretném kezdeni a jogsit is.

Minden nap eszembe jut, ha kell sírok. Elég friss a dolog. Ilyenkor arra gondolok, hogy inkább örülnöm kéne, hogy viszonylag hamar kiderült, milyen emberrel kötöttem össze az életemet.

jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Önsajnálatba merülés pipa, érzelmi labilitás pipa, magam leégetése pipa na ezeket hagyjuk ez volt az első másfél hónap, de igyekeztem kiadni magamból ami bennem van, megéltem rendesen a fájdalmat, most egy kicsivel könnyebb, de a társasági életem az jelenleg nulla, de már nem akarok meghalni legalább. Amúgy én kiirom magamból a dolgokat, füzet toll azt had szóljon. Alakulok de még megtudok zuhanni nagyon. Pro tipp: semmiképp ne cuccozzatok bánatra!
jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Dolgozni muszáj...emberekkel találkozni muszáj.


Otthon net filmek sorozatok, néha edzek kicsit.

jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem keményen edzeni, vettem egy kutyát, célokat túzok ki magamnak, mint például az autómat szépítgetni, utazni, stb. Szerencsére már jól vagyok, mert rájöttem, hogy 3 éven keresztül hazudozott. A következő talán olyan lesz, aki megbecsül. Ha nem, akkor az azutáni 😅
jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Önismeretet tanulok, sokat vezetek, beszélgetek a szüleimmel, kirándulok. Igyekszem lefoglalni magam és nem a múlton rágódni.
jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan igyekszem lefoglalni magam. Én is elkezdtem sportolni, és próbálok minél több programra járni, lekötni a figyelmemet. Kitartást mindenkinek, túl leszünk rajta! :)
jan. 28. 10:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sajnos óriási gyűlölet alakult ki iránta.. jelenleg közdük azzal, hogy ez megszűnjön, mert úgy érzem felemészt
jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!