Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem apja az iránt érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem apja az iránt érdeklődik, hogy van-e valakim, ez normális?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ért véget a kapcsolatunk az exemmel, nem volt zökkenőmentes, el is zártuk egymás között a kommunikációs csatornákat. Nagyon nehéz nélküle az életem, de tudom, hogy ez volt a jó döntés. Ő folyamatosan azt bizonygatta a szakítás után, hogy minden problémát a szőnyeg alá söpört, nem hajlandó erről beszélni senkivel és le is zárta. Persze ezt elég nehezen hittem el, de elfogadtam. Aztán pár hónapra rá az apja rákérdezett nálam telefonon arra, hogy van-e valakim, alakul-e valakivel? Köpni nyelni nem tudtam, és borzasztóan visszarántott a szakítás utáni életérzésembe.

Valaki járt már így? Erre, hogyan lehet/lehetett normálisan válaszolni? El nem tudom képzelni, hogy miért érdekelte…előbb vártam volna azt a kérdést, hogy megvagyok-e vagy hasonlók.



jan. 28. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fiacskája miatt érdeklődik. Ha elhatározás, hogy lezarod, ne beszelgess az apjával sem.
jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a fia kedvéért nyomoz, puhatolózik, hogy a fiának van-e esélye
jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne az apjával se beszélgetni semmilyen módon...
jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Minek beszélsz az apjával? Sosem értettem ezt a jópofizást. Ha lezártam a kapcsolatot, akkor semmi közöm a szüleihez. Nyilván az exed akarja ezt tudni, ő meg ehhez asszisztál.
jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy ügyintézési dolog miatt hívott, természetesen tudtam miről van szó azért vettem fel a telefont. Mindenki elhiheti, hogy egy kicsit sincs kedvem beszélgetni vele. :D

Csupán az a furcsa, hogy a fia viselkedett velem undorítóan. Így tényleg nem értem ezt a kérdést.

jan. 28. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják repülő majmoknak. a nárcisztikusok alkalmazzák, hogy az áldozataikról információt gyűjtsenek be. Lehet rokon, barát, akik szakítás után információt szereznek nekik. Ne állj szóba az apjával sem, a kérdéseket pedig hárítsd el.
jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, repülő majom. Már azelőtt tudtam, hogy nárci sztori, mielőtt leírtad, hogy amúgy az ex undorítóan viselkedett veled. Tipikus. Kitartás a gyógyulás útján! Nem könnyű, de a legnehezebb szakaszon már túl vagy.
jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy a fia kérhette meg rá, nem is ilyen személyiségnek ismertem meg. Az apja ravaszabb, pont ezért nem értem.
jan. 28. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszett ügy ezt tovább magyarázni. Itt kristály tiszta mi a helyzet, a vak is látja. Minden válaszban le is írják neked az egyértelműt. Hát ha ezek után sem érted, akkor felesleges volt itt kérdezni.
jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok, hogy ha a volt nőm apja felhívna és a magánéletemről kérdezne, eszembe se jutna ide írni, hogy vajon normális-e.
jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!