Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem akarja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja felfogni, hogy szakítás után nem akarok a barátja lenni?

Figyelt kérdés

Ex barátnőm szakított velem pár napja mert azt mondta elmúltak az érzései. Felnőttek vagyunk de még nem éltünk együtt. Elfogadtam mondtam ok nincs harag viszlát. És rákezdett hogy maradjunk barátok amibe én nem mentem bele, mert semmi értelmét nem láttam, így is fáj hogy elhagyott. És azóta meg folyamatosan rámirkál mi van velem, mit csinálok, stb. Illetve hogy én hogyan vagyok képes csak úgy kidobni az életéből és elfelejteni őt, mikor neki még mindig vannak érzései irántam de barátiak.

Mikor szakított próbáltam vele beszélni, megmenteni a kapcsolatot de ő egyáltalán nem nyitott rá, akkor meg mit akar, miért akar barátkozni?


jan. 28. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Meg tudom ezt értetni vele normális, intelligens módon? Mert bunkó nem akarok lenni, haragot sem akarok, meg ilyen gyerekes dolgokat sem akarok hogy letiltom.

Igazából lehet azt kellen írnom hogy majd keressen akkor ha újra szeretne kapcsolatot tőlem vagy meggondolta magát?

jan. 28. 16:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"majd keressen akkor ha újra szeretne kapcsolatot tőlem vagy meggondolta magát?"

Ha egyszer elment, elment. Ne ugráltasson.

És kérd meg, hogy ne írjon többet. Mást akartok egymástól, ez nem fog menni.

jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki egyértelműen, hogy te nem akarsz további kapcsolattartást, le akarod zárni. Az ezután küldött üzeneteire ne válaszolj, ha hív, ne vedd fel. Előbb-utóbb abbahagyja.

N

jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem mit akar?! Ha kidobott az életéből azzal hogy szakított akkor miért keres? Minek érdeklődik irántam? Komolyan mintha ő nem akarna beketörődni, hogy nem könyörgök, nem kapálózok hanem hagyom hadd menjen. Pedig rettenetesen fáj ami történt, de ezt miért mutassam ki felé? Értelme nincs.
jan. 28. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert szóbaállsz vele.

Első után ezt kellett volna mondani: "Ide figyelj Krisztina, te szakítottál velem, nincs mit tennem, elfogadom.De ennek egyenes következménye, hogy elveszítettél az életedből.Először és utoljára megkérlek, hogy soha többet ne zaklass, mert letiltok veled minden kommunikációs csatornát azonnal."

jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan mintha ő nem akarna beketörődni, hogy nem könyörgök, nem kapálózok hanem hagyom hadd menjen."


Így van. Bántja az egóját, ennyi az egész.

jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az egóját is bántja, de szerintem nyitva akarja tartani a kaput visszafelé, vagyis talonban szeretne tartani. Le kell zárni.

N

jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!