Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elfogom tudni felejteni valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogom tudni felejteni valaha?

Figyelt kérdés

Februárban lesz 3 hónapja, hogy szakított velem a párom. Annyival indokolta, hogy jobb ha lezarjuk, utána persze már lett is új barátnője.

Azóta is annyira megbántva érzem magam, még mindig hiányzik. Minden platformról kitöröltem, hogy ne tudjam nézegetni a fotóit, de még így is sokmindenről ő jut eszembe.

Úgy érzem ő tök boldog, én meg már soha nem leszek senkivel kapcsolatban, hogy senkihez se fogok tudni vonzódni. Nem fogok kelleni senkinek.


jan. 28. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Adj magadnak időt. Én is így éreztem a volt párommal kapcsolatban. Másfél évig gyászoltam egy másfél évig sem tartó kapcsolatot. Most már eljutottam odáig, hogy ismerkedem, az exem már csak párhetente jut eszembe, futólag.
jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Azért szakított veled, mert gondolom már képben volt az új lány, legalábbis kíváncsi volt másokra is. De ez nem a Te tükröd, nem azt jelenti, hogy veled volt vagy van baj, hanem azt, hogy egyszerűen nem hozzád való, más az értékrendje, nincs közös utatok "megírva".

Tudom, hogy most nehéz, én is átmentem ezen. Azt nem írod, hogy mennyi időt voltatok együtt, de bármennyit is, időt kell adj magadnak. Ebben a dologban Te sérültél, de egy idő után el fog múlni a jó része annak, amit most érzel! Azt kell tudatosítsd, hogy nem neked szólt a szakítás és nem rólad, sőt lehet, hogy majd később látod be, hogy mennyire jó, hogy már nem vagytok együtt, mert olyan srácot találsz magad mellé, aki túlszárnyalja majd az exed!

jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szép gondolatokat írtatok és köszönöm. Teljesen egyetértek veletek, de igen nagyon nehéz. Örülök, hogy nektek sikerült.


Én 29, exem 35

jan. 28. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy nem, de túl fogsz tudni lépni rajta annyira hogy érdeklődj más iránt és boldog legyél valaki mással.
jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem engedted neki az anált, így jártál. Késő bánat😟
jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Biztos,hogy volt oka a szétválásnak.Csak úgy nem lép le valaki,ha minden ok.Ha meg igen,akkor meg csak kihasznált téged és jobb,hogy már nincs veled.
jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Nekem volt egy lány akibe fülig szerelmes voltam, de nagyon brutálisan rózsaszín ködben voltam, a csillagokat lehoztam volna neki az égről. Úgy éreztem számomra ő a tökéletes nő. Egyik pillanatról a másikra komolyabb magyarázat nélkül szakított velem. Ennek már másfél éve. Mondhatni túlléptem, mivel ismerkedtem azóta sok lánnyal, viszont nem volt olyan nap, hogy ne gondoltam volna rá legalább egyszer. Úgyhogy a kérdésedre a válasz, elfelejteni nem lehet, megbékélni igen. Adj időt magadnak, ha úgy érzed arra van most szükséged, viszont ne zárd el magad a lehetőségektől, ne tagadd meg a saját boldogságod egy személy miatt, hiszen ő sem teszi ezt érted…
jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 Sajnálom, hogy te ebben méred az emberi értéket. Majd 60 évesen is ez lesz a fontos neked?
jan. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!