Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy szerintem romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerintem romantikus vallomás amit egy nagyon szép könyvbe beleírva adnék át a gyerekkori szerelmemnek, régi exem. Átküldhetem, megnézed tényleg szép-e? Nem-e sok?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném kapni. Hiányzik nagyon.
jan. 28. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Megnézem.
jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
És amúgy mik az előzmények? Mi volt köztetek? És évekig nem találkoztatok?
jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kevés az infó.
jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ohm miért nem beszélsz vele, szingli amúgy?
jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4. Azt hiszem szingli.

Nem tudom biztosan. Nagyon titokzatos, és eléggé elzárkózik tőlem

jan. 28. 23:13
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Elküldheted, de szerintem az ilyesmi "rossz taktika".


Inkább te magad mond el az érzéseid őszintén a szeretet személynek. Az ilyen könyvből kiragadott dolgok/versek kicsit olyan személytelenek, ha nem te írtad.


Én egyszer olyat mondtam egy lánynak akit nagyon szerettem, hogy megkönnyezte, pedig nem volt egy nagy vallomás, csak szerettem volna tudtára adni, hogy mit érzek.


F

jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha elzárkózik tőled akkor miért akarnád zaklatni?
jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6 én írtam, csak a konyv lenne az ajandek. Abba írnám bele.


#7 nem zaklatom. Probalom oldani tavolsagot…visszaszerezni a lanyt…tudod van ilyen az eletben

jan. 28. 23:16
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha ő elzárkózik akkor hagyd békén ilyen egyszerű. Mit akarsz, egy feljelentést ellened?
jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9 a fiu ír egy lánynak. Ismerik egymást. Nem napomta ritkán. Találkozni szeretne. A lány ha nagyon ellenére van megirja h nem. Vagy letiltja. Na de feljelentés? Hány éves vagy? 12? Oda se mersz menni egy buliba egy csajhoz se, mert nehogy feljelentsen mi?

Ez a felnőtt párkapcsolatok, szerintem ne itt nézegess…


Bocsi felhuztam magam a butasagan…

jan. 28. 23:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!