Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális vagy én látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy én látok bele többet?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lett, de fontos a háttértörténet az összkép megértéséhez.

27 éves vagyok, a volt barátnőmmel két és fél évig voltunk együtt (ő 24), minden tökéletesnek tűnt, terveztük az összeköltözést, rengeteg időt töltöttünk együtt. Aztán egyik pillanatról a másikra azt mondta, hogy már nem érez irántam semmit. A kérdésre, hogy akkor azelőtt egy nappal miért néztük a lakásokat nem kaptam választ. Szakítást követő héten már mással látták. Eddig fogjuk rá, hogy egy "átlagos" kapcsolat lezárás.

Ismerőseinek beállította magát áldozatnak azzal, hogy én őt szakítás után követem és zaklatom ami nem történt meg. Több mint egy hónappal a szakítás után kitettem Instagramra egy képet, amin 2 pohár látszott és, hogy aki velem szemben ül szőke hosszú haja van. Közös baráti körből szólt egy csaj, hogy megmutatták neki és ki volt akadva, hogy én egy hónap után már ismerkedek (igen, nonszensz) és három órán keresztül keresgélte, hogy milyen szőke hajú ismerőseim vannak és ki lehet a képen. Szakítás után elkezdtem edzeni, kb három hete megosztottam egy képet a teremből és láss csodát, két hete megjelent a teremben és ugyanabban az időpontban jár, mint én. Eddig csak azt láttam a szemem sarkából, hogy figyel és hogyha egy csajjal beszélek akkor olyan a feje, mintha majd felrobbanna, de ma túltett ezen is. Egy lány ismerősöm a teremből megkért, hogy cseréljek le neki valamit, mert nem éri fel, beszélgettünk még kicsit, majd az exem oda jött, hogy tudnák-e neki is segíteni. Szerintetek én képzelem be vagy tényleg nem normális a csaj? Mi a magyarázat erre, ha ő szakított? Ti mit csináltatok a helyembe?


jan. 28. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, de tudomásom szerint még mindig együtt van a gyerekkel.
jan. 28. 23:01
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám neki, hogy kezeltesse magát és tartsa tőled távol magát. Bár úgysem fogja megérteni. Szerintem ha továbbra is levegőnek nézed, akkor le fog kopni.
jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elzavarnám a fenébe és ha nem értené meg a pasinak infóznék milyen beteg egyeddel van együtt.
jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,tesa,jobban jártál,hogy még ilyen fiatalon otthagyott ez a...inkább nem írok semmit.Tuti,hogy kattos.
jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben csak azért is húznám az agyát,hogy idegileg kikészítsem.Kölcsön kenyér visszajár.Hitesd el vele,hogy neked mennyire bejött az élet!
jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jobb, ezért nincs semmi esélye nálam. Nincs amit vele tárgyalni, amikor oda jött, hogy segítsek azt válaszoltam, hogy éppen nem érek rá és tovább beszélgettünk a lánnyal. Húzza ő a saját agyát, de remélem megunja, mert kezd szánalmas lenni
jan. 28. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:

6

Majd akkor lesz igazán szánalmas, ha "elkergeti" mellőled azokat a csajokat akik riválisai lennének.

jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húha, kicsit megkattant a volt csajod.

Valszeg nem jött be neki az új pasi.


Én a helyedben egy darabig nem osztanék meg semmit sehol.

jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Letiltanám mindenhol, és ha személyesen odamegy hozzád vmi csipcsup aprósággal, akkor emeltebb hangon, határozottan közölném vele, hogy hagyjon már végre békén, menjen az új kanijához, ő szakított, ezek után ne járkáljon folyton a nyakadra.

Eszem megáll. Beteg a csaj, az ilyet határozottan el kell zavarni, másból nem ért.

N

jan. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez bolond. Ha exemmel ilyen helyen véletlrn összefutnék inkább választanék másik termet.
jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!