Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításra fel lehet készülni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításra fel lehet készülni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Készülök "szakítani" a "párommal" aki valójában nem a párom mint kiderült csak dugó partik vagyunk 🤡

Én borzasztóan bele szerettem de ő nem és véget szeretnék vetni ennek a helyzetnek . A kérdésem az lenne hogy erre valahogyan fel lehet készülni? Hogy ne sírjam el magam a beszélgetés közben? Gyakoroljam be a szöveget? Vagy mit tegyek ?

Le írni nem akarom neki , mindenféleképpen személyesen szeretném neki el mondani hogy nem szeretném már ezt .



jan. 29. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már felkészültél. Most már csak őszintén, méltósággal.
jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sírj előtte nyugodtan, ha jólesik. Kit érdekel mit gondol, eddig sem foglalkozott gondolom az érzéseiddel, ezután sem fog. A lényeg hogy add ki magadból, es ne menj bele hosszas huzavonába ha esetleg próbálna győzködni hogy de milyen jó volt ez nektek eddig is. Távozz emelt fővel, adj magadnak időt a gyászra aztán felejtsd el örökre!
jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan sírd el magad. Légy önmagad. Ez nem megalázó, de egészséges érzelmi megnyilvánulás.


Hiszen azért szakítasz, mert az érzelmeid nem kapnak viszonzást.


Arról ő nem tehet, hogy nem szerelmes. Te sem arról, higy te igen.


Nem azért sírsz, hogy az érzelmeit kicsikard, hanem amiatt, mert te telítve vagy érzelmekkel.


Ez nyomatékosítsd.


El fog múlni amúgy, mert a szexuális légyottokon kívül nincsenek közös, élő szellemi, érzelmi, nyitott társas élményeitek, mely egy férfi -ő szerelmi kapcsolatnak a mélysége, magassága, tartalma.


A tieteknek nem volt és nincs tartalma és többlete.


Ennek nincs perspektívája. Ne sajnáld magad.

Már keszen vár valahol aszerelmed!😉

jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Ne hagyd magad rábeszélni egy “búcsúszexre”!!!


Felszínes, ostoba férfiak ilyenkor arra gondolnak, hogy “beütött a hormon hisztivel járó érzelmi vihar, egy kis szexszel levezetjük”.


Ne alázd meg magad.

Ne lakásban szakíts. Egy kávé, vagy egy séta közben.


👍👍👍

jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval a ribizlije voltál :D Bocs, de ha akarsz egy lyuk lenni a számár folytasd tovább, de itt nem tudsz vele szakitani mivel együtt sem vagytok
jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, én mindig elsírtam magam egyből az első mondatnál, amúgy azt is próbáltam, hogy várok amíg kiszeretek belőle és addig se veszem komolyan, ez sem működik. Mondd el neki, sírj nyugodtan és onnantól kezdve szard le amit mond vagy amit szerinted gondol.
jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!