Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy akit szerettem, igy bant velem?

Figyelt kérdés
Tokeletesnek hittem. Kedves volt, figyelmes, es azt mutatta, hogy nagyon szerelmes. Aztan minden egyre rosszabb lett. Folyton megalazott, csunyakat mondott ram (te hulye k… es tarsai), orditott, orjongott egy aprosagra is. Neha el sem hittem, hogy ez tenyleg megtortenhet, hogy reagalhat igy egy ember egy szo szerint semmisegre. Neha meg a kedves gesztusokra is… o szandekosan felreertette, piszkalasnak vette. Ha nem mertem mar kozeledni hozza, az volt a baj, ha kozeledtem, piocanak nevezett. Eloszor nem ertettem, azt hittem, en rontottam el, es maradtam. En szerelmes voltam… borzasztoan faj. Nem ertem, mi tortent, kepzelen vagyok feldolgozni.
jan. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel és hasznos elfoglaltságokkal. Meg persze tanuld meg magadat jobban szeretni.
jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy megszabadultál attól a pszichopatától.


Te abban vagy a hibás, hogy az első durva szóra nem adtad ki az útját.


Az ilyen alakok nem meghódítani akarnak, hanem leigázni.


Most már tanultál. Legközelebb az első jelre szakíts!

jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segíteni fog, de felejteni ne felejtsd el. Legközelebb vedd észre ezeket a jeleket minél hamarabb és ne engedd, hogy belépjen az életedbe
jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal - te még mindig kötődsz érzelmileg a bántalmazó exedhez, ki kellene deríteni, hogy miért...
jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírás?
jan. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Kérdés ki a bántalmazó itt, egyik vagy mindkettő, szerintem nagy eséllyel a párod bántalmazó, de azért magadban is nézd meg.
jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!