Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért én szakítok(2x) mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Miért én szakítok(2x) mindig a kapcsolataimban?

Figyelt kérdés
Hiába szeretem őket de tudom fejben hogy ez nem lett volna jó tovább
febr. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd őket, nem szakítanál.
febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk (csak én már többször, mint te).


Valószínű elvagy jól egyedül is, vagy pedig nem érzed azt, hogy lehorgonyoznál mellette, tehát valamikor így is úgy is vége lesz, szóval inkább szakítasz.

febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem az van, hogy nem igazán tudsz konfliktusokat megoldani, ezért, ha felmerul valami, akkor azt egyből doboz a kukába? Senki sem tökéletes, tökéletes párkapcsolat sem létezik.
febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor mi van? Hiába szereted őket, de mégse jó tovább. Na de miért nem? Valami oka csak van? Erre kéne rájönnöd, mi az. Lehet, képtelen vagy elköteleződni.
febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg vannak problémáim a problémák megbeszélésével, sokszor inkább magamba tartom. De az elköteleződéssel is van szerintem problémám, ezen hogy tudnék javítani? 22L
febr. 6. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Önismeret, ha kell, pszichológus. De kezdésnek jó, ha ilyen témában hallgatsz videókat, olvasol könyveket. Pl az asszertív kommunikációról, a sématerápiáról.
febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!