Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltott már le titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott már le titeket az exetek? Hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
febr. 6. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Gyerekesnek találtam, ugyanis soha nem írtam, nem kerestem, kommenteltem vagy lájkoltam semmijét. Számomra azt mondta el, hogy továbbra sem vagyok közömbös számára, hiszen akkor elég lett volna kitörölnie az ismerősei közül.


Nyilván olyan kapcsolatban, ahol bántalmazás vagy zaklatás felmerült, teljesen más a helyzet. Ha viszont nem volt ilyen, akkor simán csak gyerekes.

febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
70%
Le nem tiltott, de teljes mértékben ignorál (nem igazán adtam rá neki okot, sőt). Mindezt úgy, hogy 2 év együttlét után facebook messengeren, írásban szakított velem. 37 éves nőről beszélünk. :)
febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, én őt.
febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tiltottam, hanem kitöröltem az ismerősök/követők közül. Az oka az volt, hogy ne nézegessem folyton, hogy online van-e és ne lássak róla képeket, ne nézegessem a profilját. Így könnyebben tulteszem magam rajta


26F

febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértettem, hogy így neki könnyebb lezárni annak ellenére, hogy kulturáltan váltunk el. Mivel beszélnivalónk már nem volt egymással többé, ezért sehogy nem érintett.
febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Régebbi exem 18-ban először tiltott néhány napra, mert alattomos húzása után durván ugrottunk össze és csináltam egy hülyeséget a családja felé. Néhány nap múlva meg akartuk beszélni és feloldott, de nem beszéltük meg. Én tiltottam sértődésből és ne lássuk egymást. Tudtam előre, hogy neki senkije nem lesz hosszabb időn át. Azóta sincs. Majd feloldottam és igazából teljesen máshol beszélgettünk. Bár azt a dolgot már soha nem rendeztük, de béke lett.


Párom pedig egy időn át ex volt vagy annak tűnt, felhasználta valaki egy betegségét, ellenem irányította, ghosting-olt, ok nélkül tiltott, és hosszú küzdelem volt. Más esetben és másnak nem bocsátanám meg. Végül együtt élünk.


35/F

febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En letiltottam exem, azert mert hazug mint a fereg. Nem szeretnek latni semmilyen kozossegi oldalon, es ne keressen meg.
febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is letiltottam, pedig 10+ év kötött egymához minket. Úgy éreztem, hogy így könnyebben el fogom tudni engedni, hiszen nem látom ha elérhető, nem látom a megosztásait és stb. Plusz nekem az is benne volt, hogy így úgymond nem vártam, hogy írjon, mert - ezen a platformon - nem tudott.
febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is azért tiltottam le, mert nem vagyok kíváncsi rá, hogy mi van vele. Ha nem tiltom le, úgyis felbukkan valami infó róla. Jobb így nekem.
febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
46%
kicsit off de Szerintetek, ha crusholtam valakit, akivel követtük egymást, majd én ezt meguntam és kijelöltem és őt is kivettem a követőim közül, mert nem akartam látni, hogy ne okozzon több fájdalmat az, hogy nem kaphatom meg. Erre az volt a reakciója, hogy tiltott. Itt elmondanátok, hogy nekem vagy neki volt-e igaza meglátásotok szerint?
febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!