Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vette le az exem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vette le az exem 2 évvel szakítás után a tiltást?

Figyelt kérdés

Mármint nem szakításkor tiltott le, később. Sokáig írogattam még neki, egy ideig válaszolt, aztán csak belekattintott, aztán nem is olvasta, úgyhogy abba is hagytam. Eltelt 3 hét úgy, hogy már egyáltalán nem szóltam hozzá - és akkor letiltott. Kicsit meglepett, mert hát már nem "zaklattam".

Végül hónap végén emailben írtam neki búcsúüzenetet, amire válaszolt is, persze nem olyan hosszút, mint amit én írtam, csak két szót.


Erre eltelik több mint 2 év, és nem tudom, honnan jött, hogy rákeresek, de látom, hogy nem vagyok már letiltva.


Mivel megígértem neki, hogy többet nem keresem, így nyilván nem fogo ráírni, hogy mi ez, hiszen csak a tiltást vette le, az nem jelent semmit, nem keressük egymást.


De mégis felmerül a kérdés: ha 2 évig jó voltam letiltva, mi változott?


Megjegyzem ezalatt a 2 év alatt nem beszéltünk és nem is találkoztunk.


febr. 7. 19:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Na, jó, ez már biztos véletlen: sok-sok év után rakott fel új borítóképet, és bizony a születésnapomon rakta ki tavaly. Lehet, hogy nem tervezett! Csak ugye 1:365 az esélye. :DDD
febr. 7. 19:49
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nem tudsz túllépni rajta, szedd most már össze magad.
febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. A volt nőim szülinapját nem tudom:) Mondjuk a sajátomat is nehezen néha. Haladni kell tovább.
febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hù kérdező, ez már kezd szánalmassá válni részedről, lépj tovább, neki is sikerült
febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Túlléptem rajta, azóta volt is kapcsolatom, vagy épp rajtam múlt, hogy lett volna-e.

Csak meglepődtem, hoyg levette a tiltást, ennyi.


Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Eddig azt hittem, akit letiltanak a nők, az örökre tiltva marad...

febr. 7. 20:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tőle kérdezd meg, biztos megmondja.
febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Na, jó, ez már biztos véletlen: sok-sok év után rakott fel új borítóképet, "


Biztos kapoott értrsítéseket, hogy felköszöntötték, belépett, és akkor már kicsit rendet rakott a profiljában.

A tiltás feloldása, pedig azt is jelenti, hogy többet nem látja a neved a tiltott személyek között, teljesen elfelejthet, már a tiltás sincs meg.

febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
olvasd el még egyszer, az én születésnapomat írtam
febr. 7. 20:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az érzelmek már nem tombolnak, a múltban van az egész, nem zaklat fel, akkor az ember kíváncsiságból megnézi, hogy jé, mi lett a Julival? Mert már nem fáj, inkább csak semleges.



Néha én is kíváncsiságból ránézek valaki profiljára, hogy mi van vele, hogy néz most ki, de ráírni eszemben sincs. Legyen ez ex, régi ex-barátok, osztálytársak, távoli rokonok.

Nincs mit mondanom nekik, ne is keressen, de kíváncsi vagyok 😆

febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fb frissites, ami után egy csomo olyan emberrol lekerult a tiltas, akiket anno biztosan letiltottam. Nem tudom, mi alapjan valogatott a rendszer, mivel 100+ tiltásom van, es csak nehany oldodott fel magatol. Szoval lehet hogy a te esetedben is csak ennyi tortent.
febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!