Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szintén kiraktad volna ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintén kiraktad volna ezt a nőt? Megparancsolta nekem, hogy szabaduljak meg a macskámtól akit szeretek, mert hogy szerinte az nem férfias hogy én macskát tartok, nem higiénikus, és ő eleve utálja a macskákat.

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy menjen az anyukájához vissza! Erre akkora patáliát csapott, hogy össze-vissza tört mindent a lakásomban, betörte a tükröm, összetörte a fürdőben a mosdót, többször megpróbált tökön rúgni, utána én kilöktem az ajtón és rá zártam, aztán eltakarodott. A cuccaid összeszedtem egy zsákba, és leraktam az anyukájának a lakása előtt. Zárat cseréltem.


Tényleg nagyon jó nő volt, gyönyörű szép az biztos, de hogy én nem fogom se a macskámat se a kutyámat kidobni érte, az biztos!


Hónapok óta piszkált egyébként ezzel, hát ez lett az eredménye.


Te mit csináltál volna?


febr. 8. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Kamu.
febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Kamu.

Odaköltözés előtt nem tudta, hogy macskád van?

febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Macskám van, ha valakinek ez nem bejövős, még randi se lesz valószínűleg.
febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem kamu! Tudta, csak akkor még ennyire nem éleződött ki, egyébként nagyon gyorsan ide akart költözni, nem volt hosszú kapcsolat, gondolom az anyukájától akart eljönni. Most hazament!
febr. 8. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem is értem h jöhettél vele össze alapból, biztos voltak már jelek rá hogy őrült...
febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Téged kéne kirakni erről az oldalról. Egy troll vagy... Bizony, ki kéne vágni téged, mint a macskát...
febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Ja, szóval végignézted, hogy szétveri a fürdőszobádat és minden mást.


Igaza van, tényleg nem vagy férfi.

febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Én is kiraktam volna.
febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Hogy törte össze a mosdót? Ezt nem tudom elképzelni, hogy lehet épp a mosdót eltörni.
febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyű eltörni egy mosdót. Hisz porcelán.

Rábacol egy székkel, belevágsz egy nagyobb bögrét. Vagy esetleg rátérdelsz, mert kell a felette lévő polcról valami és a szaniterragasztó üeg az a két csavar elengedi magát. Ha az leesik, eltörik.

febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!