Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rosszul döntöttem, lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem, lehet még visszaút?

Figyelt kérdés
Fél éves kapcsolatról van szó, mindketten hibáztunk, és a párom bejelentette, hogy vége. Aztán amikor kérdeztem, hogy biztos vége-e, akkor azt javasolta, hogy tartsunk pár hét szünetet, amikor egyáltalán nem beszélünk, aztán menjünk el egy wellness hétvégére, hátha rendbe tudjuk hozni, és addig lenyugszunk. Azt is mondta, addig nem vagyunk együtt, azt csinál mindenki, amit akar, de ő egyedül akar most lenni. Mindezt úgy, hogy pár hete én akartam szünetet, de rossz ötletnek tartotta. Először belementem, de aztán beláttam, hogy ennek nincs értelme, azt sem hittem el, hogy addig nem lesz mással. Ezért nem akartam, mert szeretem, de másnap inkább szakítottam én, és kértem, hogy innentől ne keressen egyáltalán, mert nekem fáj. Persze ezért is én voltam a hibás, mert egy nap után meggondoltam magam, és képtelen voltam tartani a szünetet. Rosszul döntöttem? Kellett volna esélyt adnom a szünetnek? Az utóbbi pár hétben tényleg nagyon elhidegült, de azt éreztem, még szeret valamennyire. Nem huszonévesek vagyunk, én 37 f, ő 39 N
febr. 12. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A szünet csak időhúzás a tényleges szakításig. Nőjjetek fel végre.
febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hámozott Ananász válasza:
100%
Szünet, olyan rossz hangzása van, csak abban az esetben tanácsolnám a különlétet ha egymással terveztek ténylegesen, és át tudod rágni a viselkedésed hogy adjatok magatoknak pár napot vagy pár szabad hetet ami annyiban jó, hogy néha az embernek jobban kell magára figyelnie, hogy tudjon változtatni és igenis ebben az esetben vannak olyan helyzetek hogy a párkapcsolatot félre kell tenni, illetve ez mellett át tudjon értékelődni és saját magával kapcsolatban tudjon javulni. De ezek mellett ha megpróbáljátok egymással mert még szeretitek egymást igenis meg kell beszélni hogy ne legyen új ember felé nyitás egyik fél részéről sem. Ha ebbe így belemegy még szeret, ha nem akkor ennek sajnos annyi.
febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eb is tartottam szünetet, 2 hónapot, csak 25 évesen. Még is csalt a menyasszonyom...

Aztán visszajött ( még szerettem amúgy), de amint ismét " együtt" voltunk egyre jobban zavart, ami kiderült ( megcsalás) és rájöttem, hogy egyszerűen hiába szeretem, ha nincs bizalmam, az elveszett... onnantól én magam kezdtem elhidegülni és 2 hónap után én szakítottam....

Azóta még egyszer az életben nem mennék bele szünet dologba.

Semmire sem jó, csak a kínok meghosszabbítására..

febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan félre akart párszor kefélni,ismerkedni aztán ha nem talál jobbat,vissza kullogott volna hozzád. Szerintem jól döntöttél.
febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szünet a szakítás előszobája. Jól döntöttél.
febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szünet = amíg nem találok jobbat néha megdglak, mert arra még jó vagy, de amint lesz más, lépek.
febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!