Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek,hogy valaki egy - két hónap után szakított veletek pedig szépen indult minden ? És bánkódtatok utána ? Hogy felejtettétek el ?

Figyelt kérdés

febr. 12. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És kerestétek utána és szomorkodtatok és egyáltalán nem érdekelte a másik felet,miközben nektek nagyon hiányzott ?
febr. 12. 22:37
 2/4 mikeXxX ***** válasza:
Volt ! Szar ügy keresni kell mást ès akkor ezt is elengeded .
febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alessandro10 ***** válasza:
76%

A kapcsolatok eleje legtöbb esetben szépen indul,kedves, figyelmes, romantikus.

A Lila köd belep mindent.

Aztán ahogy az kezd felszállni (kinél milyen gyorsan), utána nem pont olyannak látjuk a másikat amilyennek gondoltuk. Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozik a szerelem.

Ezt természetesen a konkrét szerelmi kapcsolatokra jellemző.

Aki komoly szándékkal keres társat, az úgy szereti és fogadja el a másikat, amilyen. Mindenkiben van ami szerethető és van ami nem egyezik azzal amit szeretnénk.

Nálam voltak akkora ígérgetések az aktuális partnereim részéről,😄 mögöttes tartalom már kevésbé.

Úgy gondolom, azt kell nézni mit tesz az adott kapcsolatért a másik, nem pedig azt amit mond.

Igaz, jómagunk is ígérünk olyat amit nem tudunk betartani.

Aki nem való hozzánk, az előbb-utóbb távozik az életünkből.

Szerintem életünk során több szerelmet is átélünk,amelyben mindig az aktuális az igazi.

Volt, hogy én is bánkódtam, de már elengedtem ezt.

Aki maradni akar, az úgyis tenni fog érte hogy maradjon, aki pedig menni akar azt meg nem érdemes visszatartani.

febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Volt, én szakítottam a nővel, mert egyre több olyan dolog jött elő, ahogy megismertem, ami nem tetszett.

Egy ideig próbálkozott, győződött, de egyértelműen elmondtam, hogy nincs tovább.

Néhány hónap múlva " leszállt" rólam.

Biztos, hogy rosszul esett neki, de azt gondolom, hogy ez a kevésbé rossz... mindkettőnk számára.

febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!