Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet hogy mar nem is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mar nem is a személye hianyzik?

Figyelt kérdés
Fel eve szakitottunk, egy masik lany miatt, akivel ossze is jott azota... O valoszinuleg sosem szeretett igazan, hiaba tett ugy az elejen, nagyreszt csak kihasznalt engem. Meg mindig gondolok ra es hianyoznak a vele kapcsolatos dolog: a kozos programmok, a beszelgetesek az osszebujasok stb. Neha eszembe is jutnak szep emlekek, vagy szep dolgok amiket mondott nekem. Ugy erzem valahol a személye is hianyzik, de kozben mar regota teljesen rendben vagyok azzal a tennyel hogy mar az eletben nem lesz koztunk semmi kapcsolat. Az elejen meg (mindig az o kezdemenyezesere) irogattunk neha napjan, volt, hogy ha nem irtam akkor is nyomult tovabb... Mostmar 2 honapja nem valaszoltam neki, es mar o is megertette. Es valahogy teljesen bekeben vagyok az egesszel. Ennek ellenere szoktam meg stalkolni meg picit kivancsi vagyok mi lehet vele. De nem leszek szomoru es nem sirok ha ra gondolok. Vajon o hianyzik vagy csak az erzes amit a kapcsolat adott? 22 eves vagyok es o volt az elso baratom... Kicsit attol is felek hogy mas nem fogja belolem ezt a jo erzest kivatalni amit o tudott, pedig nem volt sosem tokeletes az egesz..
febr. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy ezt érzed. A legtöbb emberben hasonló nyomot hagy az első komoly kapcsolat és fura, talajvesztett érzés az, amikor vége lesz, de ez nem fog örökké tartani. Én 21 éves voltam, amikor vége lett az első kapcsolatomnak. Nyugi, nem maradsz egyedül, lesz majd más, akibe beleszeretsz, fiatal vagy még. Ha nem zárkózol be és nyitott vagy mások felé, eljársz közösségi programokra, akkor könnyebb túllépni ezen.
febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :) de kozben meg furcsa hogy nem vagyok kepes ennyi ido utan se teljesen elengedni..
febr. 13. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a személye hiányzik, csak a megélt szép érzések. Gondolj arra és mondogasd magadnak, hogy ezek után még szebb idők jönnek majd.
febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél év még elég rövid idő, ez egy hosszabb gyógyulási folyamat. De túl leszel rajta, jobban leszel!
febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Mi 4 hónapja mentünk szét. Ma, konkrétan ma érzem magam egy picit jobban azóta. Az idő gyógyíthat, de kérdés hogy kinek mennyi idő kell (28 F 24L)
febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!