Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, őszintén, ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén, ebben az esetben visszamennétek az exetekhez?

Figyelt kérdés
Szakított veletek, lett új párja, de pár hónap múlva megkeresne, hogy kezdjétek újra. Nem csapott be, nem csalt meg, de kidobott, és utána hamar felszedett mást. Nektek viszont ebben az időszakban nem jött össze semmi, az önbizalmatok a padlón, és közel sem találtok annyira vonzó és okos nőt, mint az exetek. Ilyenkor adnátok egy esélyt, és félre tudnátok tenni az egót, és túllépni azon, hogy más dugta hónapokig vagy inkább maradnátok egyedül abban a tudatban, hogy talán sosem lesz még egy ilyen nőtök?
febr. 26. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen buta az exem, akkor nem is tudom miért jártam vele egyáltalán. 😂
febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy visszamennék alig várnám, hogy újra lerombolhassa az önbizalmam. Természetesen ha ezt másodjára is megtette, már sorban álnak a fasz alakú kilincsek, amikbe már csak bele kell ülnie. Egek
febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ha a te helyedben lennék nem működne a kapcsolat hiszen:

- elmúltak az érzései irántam.

- csak szamár lennék ló helyett egy ideig.

- az önbizalomhiányom tönkretenné a kapcsolatot.

febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert pár hónap, év és ugyanez lesz a helyzet csak sokkal rosszabbul fog esni.
febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévőknek igaza van. Te hogy érzel?
febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de engem inkább az érdekelne, hogy magamra hagyott nem az, hogy szexuálisan volt partnere. Ha nem lett volna neki senki ugyanúgy ugyanolyan rossz lenne, mert attól még a bizalomnak annyi.
febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat már elment…
febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
De mi volt a szakítás oka? Az nagyon nem mindegy.
febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
En mindig csodalkozom, hogy amimor emberek lesullyednek egy igen alavalo szintre, akkor honnan jon az az otlet, hogy azt gondoljak, hogy valaha is el fogjak erni a korabbi szintet? Persze nincs kizarva, hogy hozott egy rossz dontest, es kaoarna vissza, mint a kisangyal, es ilyenkor nalad pattog a labda es te is hozhatsz rossz dontes, hogy persze, gyere csak vissza, de ezzel nem o emelkedett arra a szintre, ahol te voltal, hanem te sullyedtel melle. Pontosabban ez rosszabb, ala sullyedtel, hiszen megalaztad sajat magad. Az egy teves mondas, hogy felre kell tenni az egot. Nem kell. Senki nem er annyit, hogy nekem kelljen kutyat csinalni magambol. Ez annyira szanalmas, amikor valaki vissza akar menni, amilyen szintre en sose sullyednek. A jo no fogalom pedig kizarja az ilyet. Nem is ertem, hogy lehet egy ilyen nore ezt a fogalmat hasznalni. Mentalisan beteg no, na ez jobban passzolna, de mitol lenne jo? Peldaul az empatia szintje is kritikan aluli. Az onzosege meg az egekben van, mert a kiugraskor csak o szamitott, a masik ember erzesei nem. Banat egy no az ilyen, de ferfiakra is ugyanigy igaz.
febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok, és igen, megtörtént velem.


Konkrétan leültem a földre a nevetéstől, az olyan abszurd volt.


Szakítunk, mert minden szr aztán félévre rá, jaj, kezdjük újra.

Mivan???

febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!