Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátnője miért volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnője miért volt ilyen "kiváncsi"?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen(trolibusz) egy lány ismerősöm akit 7-8 hónapja nem láttam,váratlanul utazott velem délután,oda is jött köszönt stb,örült, érdeklődött hogy vagyok.

Az exem meg ők barátnők.Szó szót követett témák között,majd kérdezte az exemmel mizu?Beszélünk-e egymással?

Mondom hát,nem( mert ugye mit meg miért) de a napokba láttuk egymást,az állomáson,intettünk egymásnak és indultam tovább.

Amit nem igen értettem ma az,hogy: mondja ez a lány,hát van neki pár hónapos kapcsolata,elég komolynak tűnik,hogy lehet össze is költöznek már.

Mondom ok,hát most mit mondjak.

Ezt akkor értettem volna,ha úgy jön ki,hogy egyedül van,meg esetleg kifaggat engem is,és akkor össze akarna hozni újra vagy valami ilyesmi szándék.


febr. 27. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg volt benne olyan hátsó szándék, amit írsz. Hiszen ha barátnők, akkor tudnia kell, hogy beszéltek e vagy sem. Ez itt vált gyanússá, kedves kollega😊
febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam is finoman válaszolni sok mindenre,hátha vissza mond bármit. Persze mondogatta,hogy nem kell félteni sokszor voltak csúnya módszerei egy egy szitut elmesélt. Direkt nem is akartam szidalmazni
febr. 28. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok elég gyerekesnek tűnik, ne foglalkozz vele.
febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1# Jaa persze igen. Alig 20 évesek. Szóval..😃
febr. 28. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Ejj, ezek a fiatal lányok...🤔

Mondom ezt kemény 26 évesen, hasonlóan viselkedtem anno🤣

febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Naa én is annyi majdnem.. 27 most már🤣. Igen ezért nem haragszom rá. Fiatal,majd rá jön. Anno persze nem esett jól,de hát ez van.De ha integet legalább rá nézésre boldogan teszi 😃
febr. 28. 00:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekli őket, hogy vagy.
febr. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A barátnőjén kerrsztül akarta a tudtodra adni, hogy van pasija és össze is költöznek. Egyfajta orrod alá dörgölés...
febr. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7#. Hmm ez még szerintem rendben is van,működhet.


8#. Ebben is lehetne valami ha közvetlenül,meg én hagytam volna el csúnyán.De hát utánam volt neki 2-3 pasija,meg fordítva volt 😅😃

febr. 28. 06:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak fecseg össze vissza és ennyi.
febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!