Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jártatok már úgy hogy barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy barátnőtök szakított és később újra összejöttetek és működik?

Figyelt kérdés

Harmnicasok vagyunk, arra hivatkozva szakított hogy neki térre és időre van szüksége át kell gondolnia sokmindent. Távkapcsolat volt.


Én is hibáztam mert nem adtam fel érte a jelenlegi életem, lakásom, munkám és mentem utána 1200km-t. Elmondása szerint ez volt az alap probléma.


Lehet ebből még kapcsolat reálisan ha hajlandó lennék ezt megtenni miatta?


febr. 28. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Normálisnak mondható nem hiszen te magad se bízol benne. Egyébként ha ő innen ment ki és elvárta, hogy kövesd akkor miért te vagy a hibáztatott fél , hogy azért ment tönkre a kapcsolat? Ő miért ment ki nélküled? Ő miért nem hibás?


Kérdező manipulál téged, lóf_szt már elnézést szeret téged, csak nincs neki ott egy bábu, akit rángathatna és bűntudatot ébreszthetne benne.



Én a helyedben az életben nem szólnék többet hozzá, végképp nem lennék vele se ott, se Magyarországon, se más kontinensen.


Nem érdemli meg ha befolyásol téged lelkiismeretfurdalást elérve.

febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapcsolat, de amint talál mást, újra szakítani fog.
febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nemhiába ex és nemhiába csak a töltött káposzta jó felmelegítve...
febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha adna egy második esélyt pár hónapon belül akkor komolyan megfontolnám hogy utána menjek.


Ezek mellett #1 nagyon fontos dolgokat írt elgondolkodtató!

febr. 28. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Menj nyugodtan, haza is jössz, mert csak miatta mennél ki ő meg lecserélne.
febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is költöztem 1000 km-t a barátomhoz, igen, 8 évvel ezelőtt, de a fejemben meg sem fordult, hogy Ő jöjjön haza Magyarországra.

Hogyne.


Viszont mi a kapcsolatunk legelejétől beszélgettünk ezen, mi lesz, hogy lesz - nem ő erőltette a költözést, én mondtam, hogy HA együtt akarunk élni, azt odakinn, mert neki szakmai visszalépés lenne, ha otthon kellene ismét dolgoznia.

febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Még véletlenül se, csak szépen maradjon a múltban, ott a helye.
márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy te szeretnél e egy teljesen új életet kezdeni új helyen.

Tök érthető, hogy szakítasz valakivel, akivel nem egyezik az életcélotok és előre látható időn belül nem lesz változás, ahonnan együtt tervezhetitek a jövőtöket. Sajnos egy jól működő kapcsolatban a szerelem nem elég.

Akkor érdemes belemenned ebbe, ha nagyon szereted, ő is nagyon szeret és tudtok együtt tervezni, valamint te is szeretnéd azt az életet, ami 1200km re vár.

márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!