Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hölgyek, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már olyan, hogy párkapcsolatban valami ok miatt szünetet kértetek párotokról azt szó szerint értettétek, gondoltátok nem pedig szakítani akartatok?

Figyelt kérdés
febr. 28. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem és körülöttem sem ezt tapasztalom. Mármint én soha nem kértem szünetet, de ott ahol láttam, a szünet vége mindig szakítás volt.
febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, és ahogy én is láttam, az milyenből mindig szakítás lett.
febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez sokkal inkább egyfajta soft szakítás, ahol még arra sincs bátorság hogy kimondja az egyik fél amit kellene. Megpróbálja leütni az élét a szakításnak hogy időt kér előtte, de ezzel is félrevezetve és hitegetve a másikat, és felesleges szenvedést generálva számára, miközben a saját dolgát megkönnyíti. Hiszen ő már tudja jól, hogy szakítani fog, csak húzza a másik idejét és visszaél a hitével és jóindulatával. Igaz, ha a másik rutinos, akkor ő is tudni fogja hogy ez a helyzet, és kevesebb a fájdalom. Esetleg egyből ő fogja felajánlani hogy akkor ne szünet legyen hanem legyen végleg vége.
febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Vannak olyan időszakok az ember életében hogy magára kell hogy figyeljen és igen néha félre kell tenni a párunkat hogy ez sikerüljön. Nincs ebben semmi szégyen.
márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval utolsó akkor van valódi szünet és nem pedig kibúvás a szakítás alól ilyen ürüggyel? Ez esetleg személyes tapasztalat? Ha igen akkor írnál róla?
márc. 3. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, nem, nincs szünet. Aki szünetet kér, az valójában gyáva szakítani, ez a nagy helyzet.


Tőlem is kértek már "szünetet" - nos, hogy nem volt annyi gerince, hogy szakítson, helyette szünettel bohóckodott.


Kilenc éve "szünetelünk" - jó komolyan veheti 😂 Ja nem, csak egy gyáva pasas, aki nem mert normálisan szakítani.


Ezzel csak az a baj, hogy a másik felet király bizonytalanságban lehet ezzel tartani.

Én kéthónap után már szrtam a fejére, szerintem undorító ez a fajta gyávaság -, de van olyan barátnőm, aki anno 1,5 éven át várt a pasira. Nagyon szerette, és a pasi szerint "csak szünet, szóval visszajön".

márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szünetet kér, azt nyugodtan kezelheted egy gyáva és sunyi szakításnak, ahol annyi sincs benne hogy kimondja vagy elfogadja akár saját maga előtt is, hogy köztetek mi a helyzet. Csak hogy érzései (bár jobban mindva inkább vágyai) lettek valaki más iránt, és azonnal meg kell élnie vele, többnyire erről szól. A legrosszabb amit tehetsz, hogy hiszel neki és a hitegetésének, és magadat vered át a hazug szavaival és igéreteivel.

A slow fade a másik hasonló kaliberű gyávaság még, ahol lehettek akár együtt de hiába, mert kifordul magából, nem tesz energiát a rendezésbe vagy kommunikációba, szép lassan elszabotálja a kapcsolatot is hogy végül te szakíts vele, ő meg már rég kifele nézelődik és keresgél addigra, csak veled nem közli. Abból is jön az egész hogy nem rak bele csak elvesz tőled, azt is értéktelenül eldobja vagy másnak adja.

Bár fene se tudja mert van aki nem foglalkozik se ilyen szünettel és se slow fadeléssel sem, simán csak megcsal titokban ha rátörnek a vágyak és a kisértés... Aztán ha kiderülne nyilván akkor is a másik hibája az egész és még ő van felháborodva.

márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!