Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ebben a helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, kb fél év után szakítasz a másikkal, mert nem működött a kapcsolat, sok mindenben nem értettetek egyet. A szakításnál elég csúnyán megbántjátok egymást. Ő 1-2 nap múlva megírja neked, hogy hiányzik, te megint visszautasítod, erre azt kéri, hogy soha többé ne keresd, mert így könnyebb neki. Viszont eltelik 1-2 hét, rájössz, hogy túlreagáltad, és még szereted. Közben vannak más férfiak is, akikkel randizhatnál vagy csak lazíthatnál. Hogy reagálsz? Fáj, de tovább lépsz, félre teszed a büszkeséged és őszintén megkeresed, hogy még szereted vagy megpróbálod elérni valahogyan, hogy ő könyörögje vissza magát?
márc. 1. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért úgy döntöttél, hogy ki szeretnél lépni a kapcsolatból, ennek megvolt az oka. Ha feltétel nélkül szeretted volna soha nem lököd el magadtól.

Ha volt valaki akivel pedig szívesen randiztál volna, és azért adtad fel a kapcsolatot az is egy jel.

Ha több évig lettetek volna együtt azt mondanám, hogy igen, keresd meg ha őszintén szereted, de ennyi hónap után kidobni valakit mert “pár dolog nem stimmelt” az szerintem nem fer. Nem szeretted igazán, csak hiányzik a múlt, hiányoznak a megszokások és lehet emiatt gondolkodtál el ezen. Ha a férfiben vagy egy kicsi önbecsülés akkor két elutasítás után nem fog könyörögni, így ha nagyon akarod és átgondoltad, akkor hajrá, de én nem javaslom, mert valószínűleg azok a problémák eddig és ezután is ott lesznek.

márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét pont arra elég az agyadnak, hogy a harag lecsengése után hirtelen előszedje a legszebb emlékeket és kapszkodjon abba amit jól ismer. Nem hallgatok ezekre az érzésekre, eszembe juttatom miért hoztam meg ezt a döntést. S lám, utána ezek a fals érzések is hamar elmúlnak. Soha nem bántam meg szakítást, azt bántam meg, amikor húztam az időt vagy adtam még egy esélyt.
márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiába ex úgyhogy nem kezdeném újra vele a kapcsolatot m
márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Az exet max pótléknak használnám csak vagy kihasználnám amig nincs jobb.

Másképp nem kezelek exeket.

márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szakítok a biztos hogy soha többet nem keresem az illetőt.
márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

Átlépnék az egészen,élvezd az életet.

márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!