Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véletlen vagy sorsszerű volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen vagy sorsszerű volt a találkozás?

Figyelt kérdés
A volt barátommal véletlenszerűen találkoztam össze az egész városban, vagyis csak távolról láttam, de én nagyon örültem mikor láttam, anno ő szakított velem am 1 hónapos kapcsolat volt kb, aztán szerintem tuti még érdeklem, mert néha megnézi az instámat látom, szerintetek ez egy jel? vagy ne gondoljam túl?
márc. 1. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ő mondta hogy nem tervez velem közös jövőt, nem érzi már azt hogy szerelmes belém,
márc. 1. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlen vagy sorsszerű volt a találkozás?


A volt barátommal véletlenszerűen találkoztam..."

márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ki mit lát bele a dologba. Én az egyik exemmel futottam össze teljesen véletlenül (8 éve nem láttuk egymást), gondoltam sodródom az árral. Semmi komolyra nem kell gondolni, vêgigbeszélgettük azt a hétvégét, mindkettőnket feltöltött a dolog.
márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, azt kihagytam, hogy a találkozás véletlen volt de az, hog, utána időt töltöttünk együtt, az már masszívan döntés kérdése.
márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl
márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há ha amiatt szakított mert nem tervez veled jövőt, szerintem elég ahhoz hogy tudd, nem kellenének neki ezután sem igazán. Ne láss bele többet mint ami. Az instabil meg annyit hogy én is megnezem ha egy régi exem kitesz valamit mégsem tudnék vele semmit elképzelni.
márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak távolról láttad, és annak idején 1 hónap után nem akart többet (a volt "barátod").

Vajójában nem történt semmi, nem találkoztatok, és mind a ketten mentek tovább a saját utatokon.

márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap az nem kapcsolat hanem ismerkedési szakasz, hogy akarna e- veled együtt lenni, de ennyi idő alatt senki sincs együtt senkivel mert az nem párkapcsolati idő... hanem annak az előzménye
márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!