Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek olyat,hogy össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek olyat,hogy össze tartoztok annak ellenére,hogy külön mentetek?

Figyelt kérdés

Sajnos vége lett a lány oldaláról,azt se tudom miért,de szerintem ő sem (18 volt akkor,most tölti a 21-et),de nagyon békésen történt,inkább ő sírt jobban.Borzasztó rossz volt sokáig.De azt érzem folyamatosan valamiért,hogy mi egy pár vagyunk.


Egy ideig nem is láttuk egymást, utóbbi 1-2 hónapban gyakrabban de csak futólag az utcán nekem a munka miatt.Amikor rám köszön,általába ő vesz észre,egy nagy mosoly,és végig a szemembe néz abba a pár másodpercbe,nemtudom le írni azt a nézést közbe,de tudom van neki pár hónapja valaki tiszteletben is tartom.Az én részemről az a mély szeretet és szerelem van ugyan úgy mint mikor megismertem 2019-ben,de nemtudom miért érzem ezt nála is. Egyik volt páromnál se éreztem ezt. Biztos furcsa ez,de légyszi ne szidjatok annyira.


márc. 1. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, csak a te fejedben létezik ez
márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben,elfogadom ezt is.Tévedhetek.
márc. 1. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz másik, fiatal vagy még
márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A zaklatók mindig ezt hiszik.
márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja de én nem zaklatom őt,nem keresem meg semmi facebook
márc. 1. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem vagy zaklató maximum plató romantikus álmodozó. Álmodozni lehet, de még jobb ha keresgelsz masokkal is ismerkedsz, nyitottan.
márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem éreztem még így. Pontosabban olyannal nem, akivel vége lett. Plátói szerelem volt ilyen, csaknem 20 évig. Na az se volt túl kellemes...


Szerintem te egyszerűen csak nem vagy még túl rajta. Ha tényleg összetartoznátok ő is így érezne, nem hagyott volna el, és nem lenne neki más.

márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg elfogadom ezt. Akkor majd,hát az idő megoldja,vagy ha sikerül megismernem mást
márc. 1. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!