Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is volt elfásult miutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt elfásult miutan több időt töltött egy elromlott kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak nemrég költözött el a baratom, akivel már rég szakítanom kellett volna mert sok vita volt már, megcsalt végig, de tagadta körme szakadtáig, es meg elhúztuk masfel evet így, ahol ő nem akart szakítani, en meg megtettem parszor, de vegul kibékultem vele (legalabb a szex akkor meg jó volt)

Utóbbi időben viszont abszolút nem kívántam már és vegul abszolút minden nemi vágyam el is tűnt.

Ez kiégés vagy kimerülés? Mar önkielegítés sem menne.

Most mar meghíztam es csak enni akarok. Hiaba szakítottam, mar senki sem erdekel. Se ő. Csak hogy vasarolgassak, főzzek jókat stb

Azt hiszem ez mar így marad es lehet nem is baj. Lévén hogy mar 48 éves vagyok.

Kiégtem vagy kimerültem? A kapcsolat 4 evet tartott.


márc. 1. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd megnyugszol, és helyrejössz. Hurrá, szabad vagy!
márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mikor szétmentünk a fiam apjával. Ő testileg lelkileg bántalmazott.


Utána 2 évig pasira se néztem.

márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!