Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megsem leptem tul a volt paromon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsem leptem tul a volt paromon?

Figyelt kérdés
Nyaron, tobb mint fel eve szakitottam a parommal, 3 evig voltunk egyutt. Az utolso honapokban mar nagyon nem ereztem jol magam mellette, teljesen mas iranyba tartott az eletunk, sokszor elbeszeltunk egymas mellett, es en mar nem ereztem, hogy szerelmes lennek bele, ennek ellenere volt parom a szakitas pillanataban is annak vallotta magat, es elmeletileg nagyon rosszul erintette ot, hogy elvaltunk. Ra kb. egy hetre uj baratnot talalt maganak, de ez akkor nem erintett meg, sot az elso par honapban megkonnyebbuleskent eltem meg a szakitast, egy konnycseppet nem hullajtottam. Azonban az utobbi 1-2 honapban azon kaptam magam, hogy rengeteget almodok vele, minden aprosagrol eszembe jut, neha visszaolvasom a beszelgeteseink, gondolkodom mit csinalhattam volna maskepp, gyakorlatilag minden nap felmerul bennem ez a rossz erzes. Mi lehet ez, es vajon miert honapokkal a szakitas utan jon elo?
márc. 3. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert elnyomtad magadban, másra koncentráltál a kiheverés helyett, vagy egyszerűen most tört ki. Mindenképp jót tenne ha nem lesegetnéd őt és törölnéd a beszélgetéseket.
márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem is hasonló van csak én vagyok a pasi, nekem kezd múlni közhely de az idő segít.
márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!