Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exnél ha nem keresem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnél ha nem keresem egy ideig, akkor el lehet érni, hogy hiányozzak neki? Vagy csak ez abban segít neki méghamarabb elfelejtsen?

Figyelt kérdés
Több cikkben is olvastam ezt, de nem tudom mennyire működőképes vagy pont az ellenkezőjét érem el vele?
márc. 3. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kizárólag azt éred el vele, hogy hamarabb elfelejtsen. Ha vissza akarod kapni, akkor ülj le vele átbeszélni a kapcsolatotokat, ha pedig nem, akkor engedd el, és hagyd őt.
márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én szívesen leülnék vele átbeszélni, megbeszélni, csak hogy ő erre nem nyitott. Még a telefont sem vette fel mikor hívtam.
márc. 3. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem nyitott es nem veszi fel a telefont, eleg egyertelmu a dolog, nem?
márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

írj neki e-mailt azt el fogja olvasni akkor is ha nem reagál.


amúgy amiért szét mentetek változott? mert ha nem akkor van értelme keresni? akár ő dobott ki vagy te őt, csak akkor van értelme keresni ha a kapcsolat körülményei változnának.


máskülönben csak át vered magadat és esetleg őt is ha el kezd veled kommunikálni.

márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, változott, megváltoztattam azokat a körülményeket az életemben ami a szakításhoz vezetett (távkapcsolat --> összeköltözésre való hajlandóság, lehetőségek)
márc. 3. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak egy kérdésem lenne: Az ex nem véletlenül ex; ennélfogva miért is tepersz utána, amikor ő nyilvánvalóan a tudtodra adta, hogy nem akar tőled semmit?
márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá másik fiókról, hajrá
márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nincs esély.
márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitudja, mindenki más, minden kapcsolat más. Volt aki nem keresett és a falat kapartam, vágytam a társaságára, az ölelésére a jelenlétésre. Volt aki nem keresett 1-2 nap után már nem is gondoltam rá. Attól is függ, hogy mennyire nagy érzelmi űrt hagytál magad után 28N
márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!