Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keres, már 5 éve szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, már 5 éve szakítottunk?

Figyelt kérdés

5 éve szakítottunk exemmel, azóta neki családja is van. Kb félévente próbálja velem felvenni a kapcsolatot, irkál hogy hogy vagyok, esetleg nem e talakozunk stb...

Mindig lekoptatom, nekem ő már nem kell. És mielőtt jönnétek a szexel, elmondom hogy nagyon kevés volt, és az a kevés is nagyon rossz. Tobbek között ezért is mentünk szét.



márc. 5. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Hiányozhat neki a személyiséged vagy csak szimplán beszélgetne veled.
márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Ezen mit nem èrtesz?


Nem tud tùllèpni rajtad. Még mindig szeret. Te viszont nem szereted őt.


Ez az egyik legrosszabb dolog az életben mikot te szeretsz valakit, de az nem szeret téged. Téged is szeret valaki, de az meg neked nem kell.

márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2, akkor elmondom, azért szakitottunk mert megcsalt.. Már felesége van. Most ujra velem akar kavarni a felesége háta mögött... Szóval annyira ne sajnald azért szegényt.
márc. 5. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy megcsalt.
márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek igazán csak magukat szeretik... Neki mindegy, csak luk legyen.
márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én kérdésem, hogy ugyan miért nem tiltottad már régen le...jólesik a figyelme azért?
márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Őt taglalod amikor nyilvánvaló, hogy miért ír rád, akarnak találkozni - dugni! - veled.

Magaddal miért nem törődsz helyette? Megcsalt! És te rajta nyekeregsz, hogy miért. Azért kérdező mert tudja milyen önbecsülés nélküli nagy nulla vagy és próbálkozik mert tudja, hogy egyszer sikerrel jár el.

márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Az én kérdésem, hogy ugyan miért nem tiltottad már régen le...jólesik a figyelme azért?"

Én se tiltottam le az exem, akivel már 7 éve szakítottunk, de időnként még mindig irogat. Jól esik röhögni a vergődésén a párommal. :D

márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az exed, nem tudom, hogy szexet akar-e, gagy csak meginni veled egy kávét. De nekem 3 olyan exem is van, akikkel szoktam néha üzenetet váltani. Egyik hölgyet sem akarom lefektetni. Amin még én is meglepődtem, hogy az utolsó exem, és a mostani párom összebarátkozott. Tulajdonképpen mostanra a párom sokkal többet beszél vele, mint én. Mondjuk én egyiket sem csaltam meg soha.
márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Letiltottam mindenhonnan. Amikor rám ír félévente, sms-t ír, mindig más számrol.


#7 te nem is ismersz, ilyet talán nem kéne irkalnod. Nálam nincs esélye, nekem eszembe se jutna írni neki, és ha lenne esélye akkr vissza írnék, de fogok,

márc. 5. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!