Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bántalmazó férjemtől miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó férjemtől miért ilyen nehéz az elszakadás?

Figyelt kérdés

2 éve ütött vágott. Sajnos sokáig bírnom kellett mert a szülés után kiszolgáltatott helyzetbe kerültem. A gyerekem végre bölcsis és saját házba kerültünk.

Tudom hogy jól tettem a szakítást végre szabad vagyok. Van állásom, otthonom, és szeretben tudom nevelni a gyerekem annélkül hogy féljek hogy ököllel szétverik a fejem mert nem alszik a gyerek.

Eleinte megkönnyebbültem de egyre nehezebb. Erre vágytam évek óta négis rosszul vagyok. Folyton sírok, úgy érzem hiányzik aki volt még szülés előtt. Mikor lesz jobb?


márc. 5. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bár az én helyzetem nem ennyire súlyos, engem csak hülyére csaltak, miután megszületett a babánk.


Én is léptem, azóta megy a könyörgés, de az új nőjével volt és van is. Nagyon nehéz, hiányzik és nagyon szeretem őt.


Nagyon bátor vagy, hogy lépni mertél, tényleg egy igazi anyuka vagy😍 Próbálj meg a kisfiadra koncentrálni. Tűzz ki magad elé apró célokat, próbálgass új hobbit.

Nekem a baba-mama klubokat ajánlották, de mindig sírva jöttem haza, hiszen mindenkit otthon várt a férje, tervezték a kistestvért, ahogy anno mi is....

márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Majd találsz valakit ,aki igazán szeret.

Akkor majd nem fog hiányozni az az elmebeteg.

márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék senkit. Magamat szeretném teljesnek érezni nem pedig mással bepotolni a hiányt.


#1

Köszönöm a válaszod, mindenképpen megpróbálom a kis célokat még ma felállítani.

márc. 5. 18:18
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen az amikor a gyereket azért csinálják hogy megfogják a férfit majd szakítás után megint kell egy alfa típus aki segít felnevelni de azért nézzen is ki valahogy.
márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

Nem vagy normális. Elvált szülőkkel nőttem fel. Szerinted azt akartam hogy gyerekem is így járjon? Vagy szerinted egy bántalmazónak szültem volna hogy velem maradjon?


Nem nem kell férfi,hogy eltartson. Nincs puccos munkám de pont annyit keresek hogy egy picit félre is tudok tenni.


Kérlek ne rajtam töltsd ki a dühöd.

márc. 5. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

1-es vagyok, ne vedd fel ezeket a beszólásokat, én is megkaptam. Holott én akkor is megtartottam volna a babát, ha a férjem azt mondja, hogy neki nem kell. Ehelyett sírt napokig örömében, mindent átbeszéltünk. Hát így jártunk sajnos.

Nem szorulunk senkire🙂

márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja látom nem is vetted fel😁
márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Renben köszi a támogatást! Igyekszem nem felvenni de iszonyatosan nehéz sokszor felveszem még a valóságban is.

márc. 5. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, saját anyám lekurvázott nem egyszer, mert amikor az apjánál van a gyerek láthatáson, én nem otthon malmozok. Szerinte egy anyuka nem megy kurvázni. Merész kijelentések azért, valóban nehéz nem foglalkozni velük.
márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

"a gyereket azért csinálják hogy megfogják a férfit "


És mondd csak, miért is akarna bárki "megfogni" egy bántalmazó férfit? Meg úgy általában is, akit fogni kell, az minek kellene?

márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!