Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki több éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki több éves kapcsolat után elhagyja a párját úgy, hogy a párja ellene semmit nem tett és pár héten belül már új párja van, őt nem viseli meg a szakítás, neki nincs szüksége arra, hogy meggyászolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
márc. 7. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nincs, mert már azelőtt megvolt mielőtt szakított volna. Csak akkor lép ki a kapcsolatból, ha már megvan a következő "áldozat". Van ilyen nőkből és férfiakból is. Az exem 3 év után szakított, rá másfél hétre már mással nyalták egymást az utcán. Az ilyen soha nem volt a tiéd, csak éppen a te sorod volt.


26F

márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mit gyászoljon valamin ami neki már rég nem volt jó? Amivel tele volt a hócipője? Megkönnyebbülés ilyenből kijutni nem pedig trauma. Aztán lehet, hogy tényleg volt már a képben valaki, szokott ez úgy is lenni. De hát az is lehet, hogy csak épp szerencséje volt és össze akadt valakivel, ezt így nehéz megmondani. De gyászolni nem fog. Itt az a baj, hogy az elhagyott fél nem érti meg, talán a fájdalom miatt, hogy nem kell semmi rosszat tenni valaki ellen ahhoz, hogy elhagyjon. Elég ha elmúlik a szerelem amiről a másik sem tehet, nem döntés kérdése, hogy valakit szeretek vagy nem. Elmúltak az érzései és ennyi. Boldogságot keres és a régi párjával már nem érzi így. Ennyi.
márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Csak épp a régi párja is egy élő és létező személy, és az lett volna a legkevesebb hogy beavatja ha valami már nem jó. Ha már párkapcsolat. Lehet hogy meg tudták volna beszélni a problémákat, vagy ha nem akkor méltó módon szakítanak, egyenlő félként és emberként. Na az utóbbi ami manapság nagyon sokaknak már alkatilag sem megy...

Arról nem is beszélve hogy átverte már a kapcsolat alatt is, amikor ő titokban meggyászolta, és nem adott bele hanem kifele kacsingatott a kapcsolatból. A másik fél meg esetleg tartotta a hátát naívan, vagy vitte bele a másik fél helyett is a munkát. Nem tudhatjuk, mert a kérdező elég sok részletet nem fejtett ki hogy mi történt.

márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"neki nincs szüksége arra, hogy meggyászolja a kapcsolatot?"


Már rég túl van az ezen

márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
3as na pont az utolsó mondatod amit neked kellett volna figyelembe venned. Úgy írsz az elején mintha az aki elhagyta egy rohadék lenne. Persze lehet, hogy az, de ez nem derül ki. Vagyis honnan tudod, hogy nem beszéltek ezekről, hogy nem lett beavatva? Össze konspiráltál egy jól hangzó választ, megvédted a szegény elhagyott felet holott a kérdésben semmi nem utal rá, hogy így e volt vagy nem. Meg, hogy átverte? Miből derül ez ki? Szóval egyenlőre marad az, hogy a másiknak már nem volt jó a kapcsolatban ezért tovább lépett.
márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

3

Ne itelkezz, semmit nem tudunk a kapcsolatról, és azt is csak az egyik feltöl.

márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

5-ös de mi az hogy én konspiráltam össze? Te állítottad be már majdnem tényként kb a 2-es válaszban hogy a másik volt a hülye, az elhanyagoló és a bántalmazó, épp csak ki nem mondtad hogy megérdemelte az előzmény nélküli hirtelen elhagyást. Én erre leírtam hogy esetleg a mérleg másik serpenyőjében mi lehet, erre jössz és engem vádolsz hogy én konspirálok?

Szerintem ezt gondold át újra. Főleg hogy kicsit sem az a probléma hogy elmúlt a szerelem, és hogy egyből dobja is a másikat. Hanem hogy abszolút nem avatta be a másik felet semmibe, mert még ennyire se tiszteli hogy őszinte legyen vele. Az ilyen embernek nem való párkapcsolat, mert csak és kizárólag magát szereti. És egyre többen lesznek sajnos.

márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

7es na most légyszíves már másold be ide hol írtam ilyet a 2esben. Épp írom, hogy nem kell ahhoz semmi rosszat tenni a másik ellen, hogy elhaggyon ha nála elmulik a szerelem.

Na most megint jól össze konšpiráltad, hogy én mit írtam.. De várom hol olvastad a 2esben.

márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

"Mit gyászoljon valamin ami neki már rég nem volt jó? Amivel tele volt a hócipője? Megkönnyebbülés ilyenből kijutni nem pedig trauma."


Többek között nekem ebből érződik úgy, mintha szerinted csakis a másik fél lehetne automatikusan a hibás, és a szakító fél megtett volna mindent a kapcsolat megjavítása érdekében, de mivel a másik fél hülye, így ezt nem lehetett, és kiégett, és ezért végül elhagyta. Csakhogy általában nem ez történik, főleg ha már egy héttel rá van új párja a szakító félnek. És az is aggályos, hogy nem avatta be a volt párját hogy mi a helyzet kettőjük közt hogy pl gond van, de erről már írtam szintén a 3-as válaszomban. Esélyesebb hogy kiszeretett belőle, és mondhatni sunyi módon átliánozott a másik félhez. Ilyenkor pedig a hirtelen és semmiből otthagyott fél sérül, a 3-as válaszomban már említett okokból.


Szóval nem értem miért vádoltál már az 5-ös válaszodban konspirálással, holott ilyen alapon te magad kezdted ezt el művelni a 2-es válaszban. Én pedig szállítottam a 3-asban ennek az ellenpárját. Nem tudhatjuk tényleg hogy mi történt valójában, túl kevés az információ. Tehát az a verzió is lehet amiről te írsz (bár szerintem akkor is be kellett volna avassa a párját hogy gond van, nem pedig rárobbantani a szakítást a semmiből, és ezt megelőzően a háta mögött ismerkedni), vagy az is amiről én. Meg még sok más közte megoldás is.


Kérdező remélhetőleg pontosítani fogja a kérdést, és akkor mi is többet láthatunk majd.

márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
9es..na ebből amit össze zagyváltál nem sokat értek. Én a kapcsolatról írtam, hogy neki már nyűg volt benne lenni valakivel akit már nem szeret de úgy kell/kéne benne viselkedni ahogyan egy kapcsolatban elvárandó. Ez már olyannak aki nem szereti a másikat igenis teher. De ebből nem következik, hogy a másik bántalmazta. Ha neked és másnak igen akkor vissza a suliba szövegértést tanulni. Az utolsó válaszod megint csupa képzelgés amit te belelátsz abba amit én írtam.
márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!