Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytak 5 év után, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak 5 év után, nem tudom feldolgozni. Tudom, hogy fiatal vagyok még, de nincs senkim.. kis korom óta csúfoltak és sosem akart senki sem barátkozni velem. Nem tudom magam ezen túl tenni.. hogyan tovább?

Figyelt kérdés
márc. 7. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell feldolgozni, erre ide senki nem fog neked tudni konkrét instrukciókat írni. Innen már csak előre van!
márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de ki kellett írnom magamból. Köszönöm
márc. 7. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Írj, ha beszélgetni szeretnél, én meghallgatlak!
márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 évig volt párod akkor nem olyan kilátástalan a helyzet. Még ha most úgy is tűnik.
márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engem 3 év után ráadásul egyik pillanatról a másikra, ahelyett hogy szólt volna az exem, hogy baj van, oldjuk meg. Szakítás után 2 héttel meg még belém is rúgott hogy rámírt van valakije és milyen boldog...

Én sem tudom magam túltenni rajta és magamat is hasonlóan jellemeznèm, mint te magadat.

Viszont én már sajnos nem vagyok fiatal...

márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom... :(
márc. 8. 00:00
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Boldog nőnapot a kedves Hölgyeknek!
márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
és férfiaknak is. Ma nem kell dolgozniuk, majd holnap elmosogatnak.
márc. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem 2 év után dobott ki az ex sokan vagyunk így túl kell lépni.
márc. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majdnem 4 év, október óta még mindig fáj. 28 éves vagyok. Akartam vele beszélgetni, hogy a kapcsolatunk jó legyen, de sajnos még mindig nem tudom feldolgozni így most letiltottam. Ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan üzenetet!
márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!