Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltottad már le az exed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottad már le az exed?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Volt már olyan hogy le tiltottad? Utána hónapok múlva fel oldottad? És újra tiltás? Miért tetted?

Mi áll ennek a hátterében?


márc. 8. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert zaklatókampányba kezdett, napi többszáz üzenetet írt. A Facebook tiltás hagyján, az albérletemből is el kellett költöznöm, mert éjjelente dörömbölt meg üvöltözött az ablakom alatt (első emeleti, utcára néző lakás volt). Sose oldottam fel és soha nem is fogom. Ok nélkül nem tiltok le senkit, játszmázásból sem, így aki egyszer oda kerül az marad letiltva.
márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem! Azt el felejtettem hogy zaklatás és egyébb okok nélkül!
márc. 8. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nem akartam látni a fotókat az új nővel. Nem fogom feloldani soha.
márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretted?
márc. 8. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Á, dehogy...

Életem szerelme, azt hiszem. Legalábbis eddig nem szerettem mást jobban nála.

márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és jobb is ha le tiltva marad. Ha valaki véget vét egy kapcsolatnak akkor azt az embert nem kell többé keresni.
márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felváltva igen, majd visszaoldottuk egymást. Egy időben pedig párom is exnek tűnt és tiltottuk egymást. Bonyolult mind a kettő, jelenleg exszel sem vagyok rosszban. ^.^ Távkapcsolat volt, csúnyán szakítottunk, kicsit bekattanva bekavartam valamit, letiltott, majd meg akarta beszélni velem, nem jutottunk odáig, innen nem emlékszem pontosan... De társkeresőn megtaláltuk egymást, jót beszélgettünk, és már nem vagyunk tiltva.


35/F

márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen.

Azért, mert ő volt az egyetlen volt barátnőm, aki mint kiderült jó ideje tudta, hogy nem akar már tőlem semmit, de idézem "én nem tudok szakítani". Azaz elkezdett úgy viselkedni, hogy én szakítsak vele.


Ezzel pedig tudatosan elpazarolt becsléseim szerint kb 3 hónapot az életemből, és ezt én soha nem fogom megbocsátani neki. Mind a telefonszáma, mind a fb profilja le van tiltva azóta is, és így is fog maradni életem végéig, nehogy valaha fel tudja velem venni a kapcsolatot.

márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!