Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy nő szakított és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szakított és már mással randizgat akkor ugye esélytelen hogy bármikor visszajöjjön és újra akarja kezdeni? Vagy láttatok esetleg ellenpéldát?

Figyelt kérdés
márc. 9. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszamehet, ha nem talál nálad jobbat.

Hozzám is visszajött az exem, amikor csalódott abban, akiért elhagyott.

márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Azért kérdeztem mert olvastam egy cikket miszerint a nők máshogy működnek, ha ők lezártak egy kapcsolatot akkor ott nincs visszaut.

De mint a példád is mutatja: előfordul


Egyelőre annyit tudok randizik valakivel, de semmit nem hajlandó elárulni róla, pedig azért valahol érdekelne ki az aki nálam jobb

márc. 9. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg legyen annyi önbecsülésed, hogy nem fogadod vissza.
márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha te mész utána, akkor biztos nem fog hozzád visszamenni.

Én inkább azt tanácsolom, hogy zárd ki az életedből. Ha kellesz neki, megkeres majd, ez biztos.

Kérdés persze, hogy miért keres meg, ha nincs ló, jó a szamár alapon... akkor szeretnél-e szamár lenni?


Tudom, hogy rossz, de azt tanácsolom lépj tovább.

Keress egy olyan nőt, aki értékel.


#2 voltam.

márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Vagyis #1 voltam
márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszajöhet, de abban sok köszönet nem lesz neked. Nem fog már jól kezelni téged, és bármelyik pillanatban eldobhat bárkiért. Általában ez inkább már csak hideg és praktikus szex, ha ilyenkor visszacsábul. És nem is szabad már többet belelátni, mert akkor sérülhetsz a következő eldobásnál is, ha esetleg újra elkezdenél érezni felé.


A legtisztább lenne lezárni vele végleg, elköszönni és nem kommunikálni többé. Nem véletlen mondják hogy exekkel nem beszélünk, káros érzelmileg és mentálisan is a legtöbb esetben.

márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4es

Ez tényleg működik? Nem csak azt lehet elérni vele hogy teljesen túl legyen rajtam?

márc. 9. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 4-es tanácsát követed, még hamarabb túl lesz rajtad.

Annyit tehetsz hogy érezteted vele, hogy te még nyitott lennél rá ha úgy dönt.

És majd később elválik mi lesz belőle. Ha semmibe nézed, azt hisz már nem érdekled és tovább fog lépni. Én legalábbis ezt tenném.

márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Semmi közöd hozzá, és állj le a nyomozgatással, meg nyomulással, mert ebből TE csakis rosszul jöhetsz ki.


Nálam egy ilyesmi exnél végül a rendőrök kopogtattak, mert feljelentettem.

márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

pedig azért valahol érdekelne ki az aki nálam jobb - bocs, törődj a saját dolgoddal. :D Kb.


Az szerencsére senkit nem érdekel, hogy te épp mindent tudni akarsz az új pasiról.

márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!