Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogy viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy viselkedett veled a férfi?

Figyelt kérdés

Sikerült szépen elválni? Vagy Kiabálás lett a vége?


Különben megjelent bármi érzelem rajta? Esetleg sírt?



márc. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt semmi. Pontosabban sok eve de azota nem volt olyan hogy sulyosan erintett volna
márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként tudok csak nyilatkozni én amilyen gyorsan csak lehet le kopok hiszen már nem kellek nem is értem azokat akik tovább nyomulnak.
márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kellek akkor nincs mit tenni.
márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás előtt bántalmazott... Szóval ez egy elég gyors szakítás lett a részemről.

Az erőszak után halál nyugodtan leült a kanapéra és bontott egy sört.


Aztán amikor közöltem vele, most elhúzok: jaj, ne hagyjam el, szeret.

Álltam vele szemben, bámultam rá, mint aki rosszul hall és még a sok szr meg fájdalom ellenére is próbáltam nem elröhögni magam olyan abszurd volt.

márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is faszi vagyok. szerintem szépen váltunk el. nem kiabáltam. smárolni láttam az előző crushjával egy padon. nem eggyütt éltünk mert még suliztunk. megbeszéltem vele ,hogy holnap találkozzunk abban a parkban ahol láttam őket. (nem kémkedtem utánna meg ilyenek buszmegállóból láttam).leültem ugyanarra a padra ahol ők voltak. megérkezett adott volna csókot ,elfordítottam a fejem ,nem értette mivan. én csak ültem csendbe aztán rájött magától. én érzelem mentesen kezeltem. ő sírt.
ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utólag bele gondolva mégsem volt szép inkább csak rided az én részemről
ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!