Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni minél hamarabb azt, hogy egy botlásomat kihasználva egy másik nő kihasználta az alkalmat és ellenem fordította a barátomat, aki előtte kedves volt velem és úgy tűnt, hogy szeretett?

Figyelt kérdés
A nő áldozatként mutatta be magát, szó szerint rámászott onnantól kezdve. A szöges ellentétem, én nem bírom a nagyon feltűnő sminket (ezt szerette bennem a barátom, a természetességet elmondása szerint), a nő ránézésre vastagon kisminkelt, szeme tele szemfestékkel típusú, és első ránézésre is olyan gonosz arca van, hogy képes lett volna nekem ártani a botlásom nélkül is. Már korábban is volt közük egymáshoz, akkor is áldozatként mutatta be magát a barátomnak, és azóta is azzal láncolta magához, hogy ő áldozat.

márc. 13. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyászold meg és tanulj belőle, hogy következő kapcsolatodban ne legyen botlásod.
márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik rámásznak pasikra azok botlások nélkul is rámásznak.

És akik nyitottak erre, azok bármikor is nyitottak rájuk mászó nőkre.

Az hogy te mit csinálsz mit nem az nem oszt szoroz ezen semmin.

márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Máskor talán ne csald meg a párodat és akkor nem lesz mivel elüldöznöd.
márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor nem lesz mire fogni a másiknak higy gyökèr. 3.
márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Írtam ennek a nőnek egy üzenetet. Nem bíztam a barátomban az előélete miatt (nagyon sokáig több barátnője volt párhuzamosan).
márc. 13. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5: Ebben az esetben naív voltál, hogy azt hitted miattad megváltozik és semmi köze a botláshoz. Legközelebb keress monogám férfit, amennyiben te is ilyen kapcsolatra vágysz!
márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!