Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításnak vehető ha már 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnak vehető ha már 5 napja nem kerestük egymást?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben én kerestem őt és az online beszélgetés is érdektelen volt, ezért már nem írtam neki.

Ezért 5 napja egyikünk se keresi a másikat.

Ez már a vég?


márc. 13. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban vagytok akkor gyakorlatilag igen.
márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mióta tart a kapcsolat, de intelligens emberek le szoktak ülni és megbeszélik, hogy vége van, nem csak hagyják a levegőben lógni a dolgokat.
márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen.
márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ráadásul tuti van valaki a képben is már, de meglásd akkor bizti keresni fog, ha az mégse jön össze. Nem akar szakítani addig, ameddig nem biztos még a másik. Én a helyedben vagy megírnám neki, hogy mivel nem keres majdnem 1 hete ezért vége vagy egyáltalán semmit se. Ha keres max elolvasom mit írt és ghostolom. Ezt érdemli, aki úgy gondolja megteheti, hogy talonban tart.
márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Párkapcsolatban ilyen jellegű szakítás nincs. Ha így van vége egy bármilyen emberi kapcsolatnak, az biztos, hogy nem párkapcsolat volt.
márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez max. még ismerkedés lehetett, gondolom, ahol mégse jöttetek be egymásnak.
márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
0%
Csak ha letiltott a tesója.
márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

5


De képzeld, van ilyen. Engem egyik napról a másikra ghostingolt a párom fel év kapcsolat után, minden előjel nelkul!

márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Nem szakítás, csak annak a jele, hogy valami gond van.

(unjatok egymást,összevesztetek...)

Te nem irsz neki es inkabb azon gondolkozol, hogy vajon ő mikor ír. Ő meg azt várja te mikor írsz. Szerintem nem itt kellene kerdezősködnöd, hanem írni neki és beszélni vele. Márcsak azért is , mert egy ilyen helyzetbe könnyen vége lehet a kapcsolatnak.


Nekem volt mar hogy nem beszeltunk 3-5 napig. Igaz nem azert , mert untuk egymást. De onmagában ez nem a kapcsolat vege, csak egy intő jel. Ugyhogy vagy beszeljetek meg hogy vege, vagy talaljatok ki hogyan tovabb.


Sok sikert hozzá :)

márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez annyira éretlen. Ha valaki szerinted a társad vagy ebben reménykedsz, akkor nem az kellene fontos legyen, hogy legyőzd valami durcássági versenyben, hanem hogy kíváncsi legyél rá, ki is ő, mi jár a fejében. Amíg fontosabbak ezek a hatalmi harcok, játszmák, tesztek, tabuk, mint az őszinte kommunikáció, minden kapcsolatod ugyan oda fog kilyukadni. Én biztos nem találgatnék, hanem rákérdeznék - vagy megmondanám, hogy részemről kihűlt az érdeklődés, de gyanítom, hogy ez kölcsönös, úgyhogy minden jót.
márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!