Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal 2 hete, de nagyon hiányzik és nagyon szeretem, legszívesebben írnék neki, hogy beszéljünk.

Viszont az volt az oka a szakításnak, hogy bármi probléma volt, nem lehetett vele megbeszélni semmit sem soha, mert állítása szerint fél a konfliktusoktól és nem akar veszekedni, ezért mindig gyorsan elterelte a témát vagy lezárta. Rengetegszer elmagyaráztam már neki, hogy pont akkor lesz veszekedés, ha valami nincsen megbeszélve, mert félre értés lesz vagy tüske marad bennünk, vagy bármi hasonló dolog.

Az viszont érdekes, ha felhoztam valamit, és nem hagytam, hogy gyorsan lezárja vagy terelje a témát, hanem akkor is elmondtam, amit akartam, és direkt mondtam is mindig, kiemeltem azt, hogy “és ezzel nem veszekedni akarok, csak elmondtam, ami nekem szarul esett, vagy ami a problémám” akkor ő csinálta meg a hatalmas nagy veszekedést, ami jópárszor vezetett már szakításhoz is, mert ő nem vállalt felelősséget semmiben sem, ő hibátlan, és mindig én csinálom ezt, én csinálom azt, én vagyok a hibás. Ha pedig elmondtam, hogy ez nem igaz, ő is ugyanolyan hibás, mint én, akkor jött azzal, hogy ő nem csinálta volna ezt, ha én nem csináltam volna azt, stb..

Amikor meg felhozom azt, hogy nem csak egyedül én vagyok a hibás, hanem ő is ugyanúgy, mint én, akkor kezdi azt, hogy ó igen, én hibátlan vagyok, mindig mindenben ő a hibás, amit nem is értek, hogy honnan szed, amikor ezt is mindig direkt kiemelem, hogy MINDKETTEN hibásak vagyunk..

A mostani szakításunk is hasonló okok miatt történt, mert már nem bírtam idegekkel, hogy rám hárít mindent, de szó szerint mindent, mert ha bármit mondok, ami az ő sara, azt a következő mondattal visszafordítja rám.

Nemtudom mit csináljak, nagyon hiányzik, és nagyon szeretem, szó szerint kínlódok ebben a helyzetben így, de nemtudom, hogy ő ebben változna e vagy sem, vagy hogy kibírnám e ezt esetleg még tovább, fogalmam sincs mit tegyek.

Akarok is írni neki, meg nem is, mert tényleg nagyon szeretem, viszont tudom, hogy megint valószínűleg én lennék mindenért a hibás, és nemtudom ezt tudnám e tovább tűrni. Egyszerűen tényleg nem tudom mit csináljak. Ő azóta nem jelentkezett, de szerintem nem is fog, nem olyan fiú, aki fut egy lány után, sőt igazából inkább fordítva, ő várja, hogy fusson utána a lány, ezért gondolom, hogy ő nem fog jelentkezni.

(Mesélte, hogy az összes exe szaladgált utána, ő meg sem moccant soha.) Bár ha mi összevesztünk, egy kicsit törte magát azért, hogy legyen békülés, hívogatott, ide jött, stb.. (nagy nehezen, mert sokszor mondta menjek én, ő biztos nem fog), de most nem érzem, hogy ez megtörténne, meg már eltelt azóta 2 hét, eddig 1 héten belül mindig jelentkezett, ha ilyen volt.

Nemtudom mit csináljak, ti mit javasoltok?

Köszönöm, ha elolvastad. :)


márc. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább nem ér ennyit ez a pasi.
márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb lenyomsz vele még egy ilyen veszekedős kört úgyis az lenne.


Ráirsz kedvesen ő vissza aztán megint írsz ő is aztán vmi megint felremegy ő megint mellébeszél megint eleged lesz


Igazábol lehet 1szer is de 50 szer is szakitani. Ahogy jólesik.

márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amugy kollegám ilyen ileltve csak hasonlo. Kiforgatja amiket mondok, teljesen a maga oldalara állítja a témát, mindig engem hoz ki rosszul, és tele is tüzdeli olyanokkal, hogy en nem értem, hányszor mondja nekem el, miközben ő maga terel es beszél félre es nem is arról kérdeztem amiről ő beszél. Kiforgat, hárít, terel.


én ilyenekkel nemhogy járni nem tudnék, de komolyan én annak örülnék, ha mégcsak kollektívában se kéne látnom, és rúgnák már ki. Vagy találna máshol jobb állást, én azt se bánnám. Csak húzna már el.


Nemhogy még picsognék utána. Ha vele kéne járnom szerintem agyon veretném.

márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy megszabadultál az önző szociopatától!
márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy elottem írták, úgysem változna semmi. Egyreszt hozza is szokott hogy kibekultok ezert nem "teper" másrészt azert mert még mindig ugy gondolja Te vagy ezert is a hibás. Ha belátná hogy rosszul rendezte a dolgaitokat és tévedett valamiben, akkor már kozolte volna. Igen, pár nap atgondolás belefér, de hogy 2 hét alatt ne jott volna rá. De még ha ra is jott volna hogy tevedett, miert kellett megvárni a szakítást? Raadasul ennyiszer. De igazabol ez nincs is így, hiszen nem jelentkezett. Nem vagy elég fontos neki és ha fáj is ezt el kell fogadni. Nem jelenti azt hogy Te vagy a hibás, egyszerűen ő ilyen, neked pedig másra van szükséged. Olyanra, akivel a kommunikáció működik és felelosseget vallal azert is ha o hibas ,vagy ha mégis Te akkor képes lekommunikálni hogy miért van úgy. Ebben a kapcsolatban csak szenvednél.
márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!