Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel találkoztam(spontán)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel találkoztam(spontán) Kérdése az volt van-e most valakim? Puhatolózni kívánt?

Figyelt kérdés

Ő szakított még 2023 tavaszán

egy srác miatt akivel már nincs együtt.Hét folyamán 5 percet szót váltott velem ,mivan velem bla bla.

Általánosan válaszoltam,következő kérdés és a csajokkal mizu? Én szintúgy,aztmondta most van egy friss 1 hónapos.Lányok szerint akik ismerik legyek résen,meg észnél,szinte biztosra tippelték vissza jönne.Higgyem el nekik mert nálunk ahogy mondta ez így működik.


márc. 15. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik így mindenkinél. Lehet szokvány rutin kérdés is: hogy van, mit dolgozol, stb.
márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmit nem akar.
márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Jaja, valószínűleg csak szimpla udvariassági kérdés. Egyébként ha nem akarod felmelegíteni a dolgot akkor nem mindegy neked miért kérdezte?
márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én mindegyik választ elfogadom :).

Annyi"mentség" van legalább a dologban,hogy harag mentesen mentünk szét. Természetesen próbáltam beszélni erről még akkor mi volt a baj,mit tettem. Csak sírt,megölelt,nem velem van baj ne keressek okot magamba

márc. 15. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet puszta kíváncsiság is.
márc. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!