Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel majdnem 3,5 évig voltam együtt. Nagyon megszerettük egymást. Viszont az utóbbi időkben sajnos megromlott ez a kapcsolat.

Sajnos szex nem volt közöttünk. Randizni sem mentünk el sehova.

Előtérbe kerültek a barátok. Így már nem én lettem a legfontosabb. A kommunikáció sem volt közöttünk sajnos. (Én részemről)


Amikor elköszöntem tőle mondta, hogy a jövőben majd úgyis egymásra találunk és , hogy ő ettől nem zárkózik el.



márc. 16. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem volt köztetek, minek kellene újra egymásra találnotok? Ketten jobb magányosnak lenni?
márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nemtudom miért mondta ezt.

Nem jobb magányosnak lenni.

márc. 16. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Tehát 3,5 év alatt nem volt szex és randi sem? Vagy csak az utóbbi időben? Ez mennyi időt ölel fel? Melyikotok nem akart közös programot és mivel indokolta ?
márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején sok volt a szex.

Randizni is egy hónapban minimum kétszer elmentünk. Csak az utóbbi időben laposodott el sajnos. Nagyjából 1 évet ölel ez fel.

Én szerettem volna közös programot csinálni. Indoklása az volt hogy ilyen semmilyen vagyok.

Ez alatt azt lehet érteni, hogy nem annyira beszélgettem vele.

márc. 16. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább felejtsd el. Mindkettőtöknek jobb lesz így. A barátnődnek más kell. Nekem az jön le, hogy "ha ló nincs, akkor megteszi a szamár is", tehát szerintem azért mondta, hogy nem zárkózik egy tőled, mert ha nem talál más pasit, akkor te is jó leszel neki. Legalábbis nekem nagyon ez a beütésem. Szóval jobb lesz ha elfelejted.
márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Édesapám is ezt mondta. Megpróbálom akkor elfelejteni.
márc. 16. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Küzdj érteha szereted! Nagyon sokan sajnos csak akkor jönnek rá az igazi szeretetre, ha már nincs mellettük az ember. Amit leírtál abból az jön le, hogy általánosknak vettétek a kapcsolatot, pedig minden egyes kapcsolatért küzdeni kell, “öntözni a növényt, hogy kivirágozzon”.
márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy általánosnak vettük a kapcsolatot?
márc. 16. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes akkor küzdeni, ha a másik nem akar bele energiát fektetni. Egy kapcsolatban nem egymásért kell küzdeni, hanem együtt a közösért. Ha valamelyik fel ebben nem parti, akkor nem érdemes teperni.
márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én küzdöttem minden erőmmel.

Egy szünetet már tartottunk korábban, akkor kellett volna abbahagynom az egészet.

Ott elmondta nekem, hogy ő jól érezte magát nélkülem.

márc. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!