Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti, hogy kezelitek azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy kezelitek azt ha visszautasítanak?

Figyelt kérdés

Először tapasztaltam ezt az érzést és nem igazán tudom kezelni. 3 hónap ismerkedés után megkérdeztem, hogy mit gondol kettőnkkel kapcsolatban, mit érez. Egyszerűen nem tudott rá válaszolni aztán pár nap múlva leírta, hogy jól érzi magát velem de nem alakult ki nála az aminek kellene, konkrétan nem érez semmit. Az a furcsa, hogy erre utaló jelet nem adott. Egyszerűen nem értem akkor ez az egész eddig színjáték volt a részéről vagy beijedt és saját magának is hazudik. Napról napra elhitette, hogy bízhatok benne, hogy közel engedhetem magamhoz. Több éve senki iránt nem éreztem ezt a plusz dolgot, a szikrát. Küzdött kettőnkért, azért, hogy beleszeressek és amikor ezt elérte akkor megfutamodott és itthagyott az érzéseimmel.

Hosszú idő után közel engedtem magamhoz valakit....és tessék ...annyira mélyen vagyok úgy megzuhantam ..annyira fáj, hogy nem voltam neki elég jó ...

Folyton az jár a fejembe, hogy mi lehetett az oka, hogy így eldobott

Talán nem tartott elég érdekesnek...



márc. 16. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisírom magam és megyek inni és tippmixezni. Ez ad egy kis örömöt a bánatban és így kevésbé fáj.
márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
3 hónapig kerülgetéttek egymást mire leesett a tantusz, hogy nem akartok egymástól (vagy legalábbis az egyik fél) semmit??? Atya-gatya, mintha nem felnőttek lennétek, hanem 13 évesek.
márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Sehogy, ha nem keresek párt, akkor nem tudnak visszautasítani.


Problem solved.

márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Volt ilyen bőven, nő vagyok amúgy, de már köpök rá...

Ugyanis nem próbálkozom senkinél és nem is engedek közel magamhoz senkit. Tök jól vagyok egyedül, köszi!

márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

#4

Csak nehogy 30 felett hiányozzon a szerető férj meg a gyerekek.

Akkor már késő lesz 😂

márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Különösebben nem szokott érdekelni. Senki iránt nem éreztem én se semmit. Nem találtam olyat, aki igazán érdekelne. Ismerkedés során mindig kiderülnek a visszataszító tulajdonságok, amik miatt az addigi minimális érdeklődésem is eltűnik. (Pl iszik minden héten, örömmel mesèli a részeg sztorijait vagy nagyon anyás, egyre többet beszèl anyuról, stb)

Nálam se alakul ki érzelem, az undoron kívül, szóval lexarom az egészet.

márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Oké, akkor búslakodj a sarokban.
márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Már régen nem vagyok harminc és döbbenetes módon nem hiányzik sem a férj, sem egyebek, illetve nem érzem, hogy bármiről lekéstem vagy lemaradtam volna. Meghökkentő, hogy nem mindenki ugyanolyan módon boldog, ugye?... 😁
márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Ha nem hiányozna, akkor nem járnál az internetre ezt idegeneknek bizonygatni. 🤡

márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmi szükségem bizonygatni, másrészt te is itt vagy ezen az oldalon valamilyen oknál fogva.

Számomra ez csak egy topik, amiben beszélgetünk. Te sütöttél rám kapásból egy bélyeget és te kezdtél személyeskedni! 😉

márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!